Into The Badlands: Kraina bezprawia (2015-2019)
Into The Badlands: Kraina bezprawia: Sezon 3 Into The Badlands: Kraina bezprawia Sezon 3, Odcinek 14

Chapter XXX: Curse of the Red Rain

42m
7,3 68
ocen
7,3 10 1 68
Into The Badlands: Kraina bezprawia
powrót do forum s3e14

S03E14

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś mi wyjaśni czemu nie zabili wiedźmy od razu,co byłoby logicznym posunięciem?
Nie ryzykowaliby a i efekt ataku pielgrzyma by osiągnęli od razu, zwłaszcza jakby mu wysłali jej łeb :)

romek_krakow

Mozna to chyba wyjasnic tym ze Lydia to zadna przywodczyni i przegrala je przez swoja glupote zanim zdobyla i tym ze jak sama powiedziala na koncu "mylila sie we wszystkim". Jeszcze jej wczesniej powiedziala ze ja zabije i zrobila duzy zamach od frontu (po wejsciu do klatki) zeby przypadkiem nie zaskoczyc "biednej" wiedzmy. Ale samo to ze ja akurat wyslali w tym momencie odrazu zrobilo mnie pewnym co za chwile sie stanie bo to bylo absolutnie nie logiczny wybor na sile.
I tak naprawde to kolejne naciagane zdarzenie w jednym z waznych momentow dla historii, to najwiekszy minus tego b. dobrego serialu inny to jak zginela Veil np.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones