PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704333}

Iron Fist

6,2 26 869
ocen
6,2 10 1 26869
5,7 3
oceny krytyków
Iron Fist
powrót do forum serialu Iron Fist

Po 4 odcinkach...

ocenił(a) serial na 9

... jest całkiem spoko :) Na dziś mi wystarczy, bo kończe już prace :) Od poniedziałku zaczynam oglądać dalej :)

ocenił(a) serial na 8
wolak27

więcej jest gadki czy lania po mordach ? A może równa proporcja jest zachowana ? :)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Jak mu się odpala rączka to jest przekozak :)

ocenił(a) serial na 4
wolak27

Po trzech też uważam że jest ok i nie rozumiem tej całej krytyki tego serialu przynajmniej jak narazie.

użytkownik usunięty
Norbert994

Ja po 3 odc i tez praca dzis ale jutro skoncze caly sezon bo wkrecil na maxa. Jest lanie po mordach jest bieganie wkoncu to komiks jest. Pamietam ze w komiksie iron biegal z cagem a tu chyba ida w strone daredevila bardziej. Zobaczymy. Narazie jest kozak

ocenił(a) serial na 5
Norbert994

Zgaduję że zrozumiałeś krytykę jak obejrzałeś do końca bo dałeś ocenę 4? xDD

wolak27

gdzie moge zobaczyc w hd? tylko nie netflix

ocenił(a) serial na 6
jareeecki

Jest tylko na Netflix w SD, HD a jak chcesz to i nawet w 4k z HDR-m :-).

jareeecki

Jest na nasze myślnik kino kropka online

ocenił(a) serial na 7
jareeecki

Tv seriale - 10 odcinków, tylko kijowy serwer bo strasznie tnie

ocenił(a) serial na 7
wolak27

a ja mam inne pytanie, gdzie ty pracujesz, ze w pacy dajesz rade ogladac seriale w pracy :P

ocenił(a) serial na 9
keteek

Na Facebooku :)

ocenił(a) serial na 5
wolak27

pelen absurdow :S ale jako fan komiksow dokoncze

wolak27

po 4 odcinkach nie wiem czy mi sie chce dalej to ogladac, glowny bohater przypomina mi Justina Timberlake'a za dawnych lat, jak mial krecone wlosy, a jego sztuki walk sa tak slabe, ze bardziej to przypomina taniec po ktorym przeciwnicy sie klada od pedu powietrza

ocenił(a) serial na 6
wolak27

Ja jestem po 5 odcinkach i choć zachwytu nie ma jak przy DD, to jednak po tych recenzjach które przeczytałem jedno mogę powiedzieć jest bardzo dobrze, a spodziewałem się gniota, a jest lepiej niż przy JJ i lepiej niż przez cały sezon LC. Dziwne że nie skrytykowano tak mocno Luke Cage który jakby się na to nie patrzeć zasługiwał na krytykę, tylko akurat Iron Fista który świetnie uzupełnia wcześniejsze seriale netflixa w szczególności daredevila i o wiele lepiej się go ogląda niż Cage czy nawet Jessica Jones.

ocenił(a) serial na 9
wolak27

Jestem po 4. odcinku 1. Sezonu
Harold o Ręce: "Oni są jak Iluminaci, tyle że prawdziwi" - taaaaaa ^ ^ :) To już nawet nie poprawność polityczna, to nadgorliwość :P
Serial bardzo fajny :) podoba mi się dynamika, wyważona, w punkt :)

wolak27

Jest całkiem spoko i aż 9 gwiazdek ?

ocenił(a) serial na 9
_lilou_

Po obejrzeniu serialu do końca oceniłem na 9 :) Dałbym 8,5 :P

wolak27

wybacz hahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones