to jest do kitu i tyle powiem! mam w domu cały pierwszy sezon na DVD bo jak kupowałem o se pomyślałe ,, to iron man musi być świetny" al po obejrzeniu muwie że do dupy!!! sama grafika jest beznadziejna a SCENY WALKI to po prostu MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!