PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511352}

Irys

A-i-ri-seu
8,0 878
ocen
8,0 10 1 878
Irys
powrót do forum serialu Irys

21 czy 20

ocenił(a) serial na 10

Ile odcinków ma IRIS? Z Filmweb'u wynika że 21, ale TELE 5 już dziś zakończyło transmisję
na 20 odcinku x.x

xomitsux

21 odcinek to taki specjał, gdzie wypowiadają się aktorzy oraz pokazują kręcenie niektórych scen. Możesz to zobaczyć na dramacrazy ;P

xomitsux

SPOILER

no nieeeeee nie wierze, że ona zabiła Kim'a ;( a tak lubiłam tą postać a właściwie duet Kim & KIm

Paz_Vega

SPOILERY!!! SPOILERY!!!


No, dla mnie to tez był szok, że to ona go zabiła... A była moją ulubioną postacią obok Cheol-yeong Park (nigdy nie zapamiętam ich imion;/). Nie widziałam jeszcze tego prequelu Athenea gdzie ona też się pojawia, ale jej postać jest jedną z najciekawszych w dramie. Najpierw w Japonii była zaskoczona dobrocią Kima, potem przyszła wdzięczność, poznała go lepiej gdy mówił o tym, że jego ukochana zginęła i ogólnie był w rozpaczy. Potem okazało się, że Choi żyje i zataiła ten fakt, cały cas mając nadzieję na to, że może bohater zauważy jej wierność, poświęcenie i to jak jej na nim zależy.Podobało mi się to, że mu się nie narzucała z uczuciem. A potem pod koniec ze złamanym sercem wróciła do Korei Północnej. Wydaje mi się, że wtedy zaczęła pracować dla Irisu.. Ale jeszcze nie otrzymała polecenia jego zabójstwa i chyba nie była na to gotowa. Ale potem on nie powiedział jej o tym, jak zareagowała Choi na jego pytanie o powiązania z Iris i jej największe poświęcenie - wejście na linie strzału, to że mogła zginąć za niego. A on przychodzi ze zwykłym dziękuję i kwiatami. Nic więcej już mu nie mogła ofiarować i pozostało tylko rozgoryczenie...
Drugi sezon Iris ma być podobno pod koniec tego roku ale nie wiadomo jeszcze nic o fabule - a przynajmniej nic na anglojęzycznych stronach;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CottonCrush

miło mi jestem Ola. Napisałam, że to Spoiler więc dziękuj sobie za przeczytanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones