PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511352}

Irys

A-i-ri-seu
8,0 878
ocen
8,0 10 1 878
Irys
powrót do forum serialu Irys

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 9

Chyba najlepszy serial i w ogóle film koreański jaki oglądałem (nie licząc jedynie rewelacyjnego Old-boya)
Jest tutaj wszystko co najlepsze w filmie sensacyjnym - dużo widowiskowych zwrotów i scen akcji, strzelanin, pościgów, ciekawa fabuła, dużo interesujących postaci, niezłe aktorstwo i zaskakujące zakończenie...
Niezwykłe jest również to, że pokazali pozytywne postacie zarówno z Korei Południowej jak i Północnej - wywiady dwóch państwa, które przecież się nienawidzą, tutaj sprzymierzają się przeciw wspólnemu wrogowi - tytułowej organizacji Irys.
Nie wiem, czy powstał już 2 sezon, wiem że były takie plany, jeśli tak, mam nadzieję, że go pokażą w Polsce.
Z czystym sercem polecam ten serial każdemu miłośnikowi dobrej sensacji. ;)

ocenił(a) serial na 7
MrJigssaw

Powstał spinoff Iris, a sezon drugi jest w produkcji. Z koreańskich seriali sensacyjnych mogę Ci polecić City Hunter.

ocenił(a) serial na 9
CottonCrush

Dziękuję za poradę, na pewno sprawdzę ten serial, skoro polecasz. ;-)

MrJigssaw

Po Iris nagrali Athenę. Zupełnie inna historia i gorzej odebrana przez widzów.
Natomiast największa sensacja to wieść, że w lutym tego roku zaczną emitować w Korei II część Iris. Czekam aż będzie dostępna po polsku :D
Tutaj o nowej serii:
http://howgeepl.wordpress.com/2013/01/18/iris-2-zwiastun/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones