PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828868}

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

How to Sell Drugs Online (Fast)
7,0 15 254
oceny
7,0 10 1 15254
5,0 3
oceny krytyków
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
powrót do forum serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

jak można być takim zwyrolem żeby skończyć serial w takim momencie

ocenił(a) serial na 8
misiekgdpl

Dokładnie. To co dostaliśmy jest niczym Zwiastun do Zajebistej serialowej produkcji. Na dobre wszystko się tak naprawdę zaczyna kiedy likwidują Bubę ( a raczej on sam się likwiduję ) i tracą potężną kulę u nogi jaką był ten idiota. Dopiero teraz chłopaki mogą wystartować na dobre. A tutaj kuzwa koniec. I jeszcze filmweb Twierdzi że to wgl był tylko miniserial i nie ma mowy o drugim sezonie.... Mam nadzieję że są w błędzie .... Jak ktoś ma jakies info odnośnie drugiego sezonu prosiłbym aby dał znać :D :D

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Będzie nowy sezon za miesiąc, jeśli w ogóle to odczytasz po roku hah

ocenił(a) serial na 9
misiekgdpl

Przed dosłownie chwileczką skończyłem ostatni odcinek i się wkurzyłem!!! Taka zajebista produkcja i się zachowali dokładnie jak Polsat! No ale mam nadzieje, że wyjdzie kolejny sezon (a najlepiej sezony), bo to byłoby chamstwo i bezczelność gdyby zakończyli coś tak niesamowicie dobrego. Pewnie nie są aż tacy, bo chyba nawet te wstawki z czwartej ściany wskazują na kontynuacje, szczególnie ta pod koniec. Serio, serial już ląduje u mnie na liście najlepszych jakie w życiu widziałem. W dodatku to niemieckie kino co plusuję jeszcze bardziej z sentymentu, produkcja jeszcze lepsza niż seria filmów Vorstadtkrokodile (polecam gorąco).

misiekgdpl

Był zjazd... z odcinka na odcinek coraz gorzej. Na początku cały ten Moritz (grał go ktoś po 50tce?) uganiający się za Lisą (o twarzy spaniela). Potem stek bzdur o tym, że z darknetu (który w sumie już jest rozpracowany przez służby) wchodzą z "biznesem" do Lightnet i są nienamierzalni. Serio? Średnio zaawansowany entuzjasta IT wytropi serwery i IP każdej domeny. Tym bardziej służby by nie namierzyły drogi zwykłych przesyłek pocztowych z pigułami? (w tych samych kopertach ze stemplem poczty nadawczej przyjmującej)

MCmagenta

Ale cały ten serial jest oparty na prawdziwej historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones