PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828868}

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

How to Sell Drugs Online (Fast)
7,0 15 257
ocen
7,0 10 1 15257
5,0 3
oceny krytyków
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
powrót do forum serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Dobrze napisany i zrealizowany serial. Pod wieloma względami oryginalny. Wreszcie ktoś zauważył, że technologia jest obecna w naszym życiu. Nie tylko w postaci smsów i rozmów telefonicznych. Internet i aplikacje w telefonach towarzyszą nam non stop, tak jak bohaterom tego serialu. Wszystko to jest zgrabnie połączone z głównych tematem, czyli dragami.

6 krótkich odcinków w sam raz na jeden wieczór.

ocenił(a) serial na 7
Mrs_Freedom

obejrzałbym, ale nie mam hajsu na netflixa chwilowo

marcin_lendzion

To obejrzysz za chwilę (tak jak ja zresztą).

marcin_lendzion

torrenty

marcin_lendzion

To ktoś jeszcze płaci za Netflixa? Ponoć w całym Meksyku sprzedał się jeden abonament - który znajomym właściciel udostępnił... :-)

Mrs_Freedom

|Wreszcie ktoś zauważył, że technologia jest obecna w naszym życiu.
|
Przecież to już było np. Czarne lustro.

bingerster

Tak, ale Czarne lustro to serial o przyszłości. Bliższej lub dalszej, a mi chodzi o teraz. Mało filmów/seriali pokazuje jak ludzie korzystają z technologii na co dzień.

Mrs_Freedom

Polecam "Searching" spodoba się :-)

ocenił(a) serial na 8
bingerster

Black Mirror to dystopijne Science Fiction, How to Sell Drugs jest o wiele bardziej osadzone w aktualnych czasach i realiach. Mam nadzieję, że powstaną kolejne sezony

ocenił(a) serial na 9
psysutra

No i nie przesycone pesymizmem, a podchodzące naturalnie do rzeczy.

ocenił(a) serial na 3
Mrs_Freedom

Odpadłem przy drugim odcinku. Takie Beverly Hills90210 do nastolatków.....

ocenił(a) serial na 7
rad_75

A do kogo było adresowane 90210 jak nie do nastolatków? Xd

Mrs_Freedom

Również mi się podoba, że serial jest tak mocno osadzony w naszej rzeczywistości - bohaterowie korzystają z Windowsa 10, używają Google Maps, Discorda, piszą na mesie i whatsappie i oglądają instastory. Mają nawet Netflixa XDD
Dla mnie, późnego nastolatka (hehe) z przełomu generacji Y i Z bardzo uwiarygadnia to bohaterów, bo sami to robimy. Nie wiem dlaczego twórcy filmowi tak rzadko decydują się na pokazanie, co bohaterowie mają na ekranach i jak korzystają z technologii. Szybka dezaktualizacja? Copyright strikes?

Roznakin

Jedynie pisanie e-maila do Lisy trochę mi zgrzytnęło, ale może miał być to taki nerdowski ekwiwalent listu, który i tak ostatecznie nie został wysłany.

ocenił(a) serial na 7
Roznakin

Bohaterowie korzystają z Discorda, WhatsAppa i Signala do komunikacji. Messengera tam nie widziałem. Signal dodaje realizmu - najbezpieczniejszy, szyfrowany komunikator często niestety kojarzony ze światkiem przestępczym. Realizmu odbiera Windows 10, nikt kto prowadzi stronę handlującą prochami nie korzystał by z systemu Microsoftu.

Czoperr

Hahah, z tym Windowsem zbierającym dane w sumie prawda, tu trochę się walnęli. Fakt, to raczej był Signal, też taki niebieski to mi się pomyliło.

Roznakin

Jako ciekawostkę dodam, że nawet kod który piszą chłopaki jest autentyczny :)

defox

Jeden jest w pythonie do miksowania bitcoinów - ale jak mowa o skradzionym kodzie strony to pokazują HTML :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones