6,4 7 837
ocen
6,4 10 7837
272
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":228672,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/I+Am+Weasel-1997-228672/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Jam łasica
  • Ten serial razem z "Krową i kurczakiem" po prostu rządzą.Te bajki paradoksalnie dzięki swojemu głupkowatemu humorowi, były bardzo mądre. Teraz widzimy co się dzieje w telewizji, bajki teraz prezentują bardzo prosty poziom ( lapidarne słownictwo, uboga składnia, płytki humor,schematyczność do n-potęgi), idealny być może dla idiotów, czy dzieciaków 6-7-8 letnich. Wraz z ostatnim odcinkiem Jama łasicy zakończyła się pewna era filmów animowanych, które nie dość, że wywoływały śmiech, to jeszcze zmuszały do myslenia.
    Kocham tą serię.

• ankulinio ocenił(a) ten serial na: 9

mogar Zgadzam się ciężko znaleźć jakąś fajną kreskówkę dla dziecka. Sama sieczka. Ja nigdy nie lubiłam. Ja nigdy nie lubiłam Spidermana czy Power Rengers, a wyrosłam właśnie na Jamie Łasicy, Krowie i kurczaku, czy Dexterze. Dalej lubię te kreskówki i najfajniejsze jest to, że ciągle odkrywam w nich nowe pokłady humoru.

• Renia234 ocenił(a) ten serial na: 8

mogar Jak najbardziej się z Tobą zgadzam! Niesamowity, absurdalny humor!

• mogar Tak ;)
    np. w dzisiejszych bajkach na cartoonie nie znajdziesz takiego tekstu;
    -Czemu dziewczynka ma brode?
    -Bo mama jest kobietą, a tata mężczyzną! xDD

• WOLVERINE55 ocenił(a) ten serial na: 10

Carrabana Tak świetny jest odcinek ''Jam jest aktor'' w którym twórcy naśmiewają się klasycznych kreskówek(królika bugsa, strusia pędziwiatra między innymi.
    -A gdzie kowadło?-:D

• mogar Kochałam tę bajkę :)
    Razem z "Krową i kurczakiem" , "Dexterem", "Johnnym Bravo" i "Scoobym Doo" :)

• mogar Ostatnim odcinkiem "Jama Łasicy" był "Ja być legenda". Czyli według Ciebie zakończyła się po tym odcinku pewna era filmów animowanych.

• mogar Zgadzam się w 110 % :)