PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314209}
8,0 7 873
oceny
8,0 10 1 7873
5,0 2
oceny krytyków
Jane Eyre
powrót do forum serialu Jane Eyre

Ruth Wilson, gdy się uśmiecha, przypomina mi trochę Olgę Bołądź.
Toby Stephens czasem ma coś z Hugh Grant'a.
Nie macie takiego wrażenia? :)

midi0210

Nie, ale ostatnio postanowiłam przypomnieć sobie film z tatą Toby'ego (konkretnie chodzi o starą wersję Romeo i Julia z roku 1968), i stwierdziłam że są do siebie bardzo podobni. A samego Hugh Grant'a nie lubię, uważam że jest słabym aktorem i jego uroda do mnie nie przemawia, wręcz przeciwnie sądzę że jest obleśny. W przeciwieństwie do Toby'ego, który jest moim zdaniem świetnym aktorem i bardzo pociągającym mężczyzną.
Ruth jakoś dziwnie nikogo mi nie przypomina, głównie dlatego że moim zdaniem ma bardzo ciekawą i oryginalną urodę : )

beksi

to były tylko drobne skojarzenia dotyczące czysto fizycznych aspektów... Nie porównuję, broń Boże, umiejętności aktorskich :). Nie wiedziałam, że tata Toby'ego grał w Romeo i Julii. Dzięki, kiedyś sobie porównam ich rodzinne podobieństwo :).

midi0210

Rozumiem, ja tam fizycznie nie widzę między nimi żadnego podobieństwa. Wręcz przeciwnie, dla mnie oni są pod tym względem jak ogień i woda : )

PS. Właśnie sobie przypomniałam że jedyny żyjący aktor który fizycznie przypomina mi Toby'ego to Damian Lewis http://www.filmweb.pl/person/Damian+Lewis-60097. Czasami mam wrażenie że nawet grają podobnie : )

beksi

Rzeczywiście podobny! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones