PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 162
oceny
7,5 10 1 13162
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Jestem bardzo zawiedziona jak potraktowano wątek Michaela, jeśli tak to sobie wymyślili to mogli go nigdy nie wskrzeszać. Jane znowu zachowała się jak idiotka i Raf stracił przez nią pracę, ciężko mi sobie wyobrazić by mieli do siebie wrócić. Może skończy się tak, że Jane na końcu będzie sama...

ocenił(a) serial na 9
Karsavina

tak.. Przez krótką chwilę aż miałam nadzieję na Jetrę, ale szkoda Petry ;x O wątku Michaela już nie wspomnę, bo aż mnie skrzywiło.. To tylko pokazuje jaka jest różnica między Michaelem a Rafem... Kiedy Jane zastanawiała się czy wybrać Michaela czy Rafa, on czekał, walczył, rozumiał... Raf nie potrafi. Kuźwa, a kto by nie miał wątpliwości po zmartwychwstaniu męża, którego się kochało mocno i który odszedł tragicznie!?

aleera89

Petra to by chyba jednego dnia nie wytrzymała z Jane :) To co scenarzyści zrobili Michaelowi i jego relacji z Jane jest niewybaczalne.
Pewnie na koniec będzie jakiś zwrot akcji prosto z telenoweli i coś sprawi że Jane i Raf znowu będą razem mimo, że jej dosadnie powiedział że to koniec.

ocenił(a) serial na 9
Karsavina

no niestety tak to widzę... Ale moim zdaniem nie powinni być już razem. Chyba lepiej już by było, aby związali się z kimś poza ścisłą grupą... Na początku wiązałam nadzieję z Adamem, ale pojechali po bandzie... Potem był ten śliczny aktorek... Też nie wypaliło... I ten profesorek :( No i dziewczyna Rafa, którą lubiła i Petra i Jane... Ehh... No niefajnie...

aleera89

wiem, że pisałaś to 2 lata temu, ale jeśli dalej uważasz, że raf po prostu nie umiał zawalczyć o Jane to możę to była prawda w 1 i 2 sezonie, ale w ostatnim on miał DEPRESJE czyli ciężką chorobę psychiczną. Uwierz mi sama ją miałam i w sumie mam, ale jest już lepiej i wiem, że to serial ale to usprawiedliwia rafa w 100%, a co do mi Micheala lubiłam go i może walczył ale tak samo jak raf popełniał BARDZO dużo błędów

annA_565

może tu dostanę odpowiedź, a mianowicie serial zniknął mi z netflixa :( i nie potrafię go nigdzie indziej znaleźć może ktoś tu wie dlaczego go tam już nie ma ( nie było zadnej informacji ze wycofują - no chyba że przeoczyłam ) może ktoś wie gdzie jeszcze można zobaczyć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones