PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184139}

Jeździec Srebrnej Szabli

Saber Rider and the Star Sheriffs
7,8 209
ocen
7,8 10 1 209
Jeździec Srebrnej Szabli
powrót do forum serialu Jeździec Srebrnej Szabli

Pamiętam ten serial z mojego dzieciństwa, miał najlepszą piosenke w openingu i endingu, która podbiła moje serce :D, był również ciekawy i miał jak większośc bajek z tamtych czasów pojazd, który zamieniał sięw gigantycznego robota :). http://www.youtube.com/watch?v=WCiSnbrx9xA
Gdyby dziś puścili go na Tele 5 lub Polonii 1 z chęcią bym ogladał mimo iż mam już 20 wiosen na karku :D

ocenił(a) serial na 9
Protector

Kolego ja mam 28 a do telewizora bym zasiadł również z chęcią... :-)

ocenił(a) serial na 9
Protector

Muzyka jest faktycznie fenomenalna, dosłownie mnie prześladowała przez całe lata :P na youtube można znaleźć kolesia który gra ją w trochę szybszej, bardziej hard rockowej wersji - pełen czad, polecam!

Protector

Ha świetny serial, jeden z moich ulubionych z dziecięcych czasów, a odświeżony niedawno. I nic nie stracił ze swojej fajności. Genialna muzyka, kupa świetnych nawiązań to "Gwiezdnych Wojen" (np. w odcinku. "The Nth Degree" tekst o przypadkowym wystrzale blastera podczas dywersji na wrogim statku :).

Wszystkie odcinki do obejrzenia na portalu www.fliiby.com , wyszukiwać po haśle "saber rider - nazwa odcinka". Nazwy z kolei do znalezienia na Wikipedii. Radzę oglądać po japońskiej kolejności wyświetlania, amerykańska jest troszkę namieszana.

kabat

I z tego co wiem, w amerykańskiej dodali to i owo w fabule.

ocenił(a) serial na 8
kabat

Dzięki za INFO kabat, szukałem tego serialu, ale nazwa mi umknęła!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones