PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628616}

Jeden gniewny Charlie

Anger Management
6,4 9 106
ocen
6,4 10 1 9106
Jeden gniewny Charlie
powrót do forum serialu Jeden gniewny Charlie

po odejściu Blair

ocenił(a) serial na 4

po jej odejściu faktycznie jak ktoś wspominał Charlie chla i zalicza ale.... nie potrafię już patrzeć na umizgi naprawdę ładnych dziewczyn do takiego ochlapusa to jest już obrzydliwe. Nie chce mi się już tego oglądać do setki zostało mi 35 odcinków ale jak patrze na sceny "łóżkowe" to niedobrze mi się robi. Przecież ten facet jest okropny a co do gry aktorskiej to nie widzę żadnej, oglądam chyba ze względu na grupę Charliego i Sean'a bo nawet jego byłej nie pokazują (sporadycznie) a córki... chyba dziewczyna zorientowała się w jak kiepskim serialu gra

Abigail_6

nie zapominal o grupie w wiezieniu. tam sa takie teksty ze glowa boli :D

ocenił(a) serial na 6
Abigail_6

charlie jest mistrzem życia: wygłuszył nieco więcej małolatek niż ja, wciągnął ciut mniej koksu niż ja amfy a do tego ma forsy jak lodu, zatem ściśnij tą swoją zwiędłą rosiczkę i się oddal :D

ocenił(a) serial na 4
androgenius

jesteś facetem więc nie zrozumiesz że przeciętną myślącą kobietę mdli jak widzi Charliego a te mniej myślące lecą na.... nawet nie wiem na co

ocenił(a) serial na 6
Abigail_6

na kase i koks, dlatego charlie to zycia krol tak jak lew jest sawanny krol :D

użytkownik usunięty
androgenius

Ziomek :D Jesteś moim MISZCZEM :) Nie zmieniaj dilera, proszę... Szybciej spokój będzie ;)

ocenił(a) serial na 7
Abigail_6

Racja bez Selmy Blair serial jest okropny. A Sheen jak zwykle obrzydza. Nikogo grać nie musi (nawet imię to samo dostaje) bo tak na prawdę tak samo traktuje swoje życie. Takim oblehem jest też w Dwóch i pół. Wracając do Blair, uważam że jej postać stworzyła ten serial. Świetna aktorka.

ocenił(a) serial na 8
kamila_1995

jak odeszla nudna blair to serial sie rozkrecil !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones