PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273267}

Jedenastka marzeń

Goal Field Hunter
7,4 36
ocen
7,4 10 1 36
Jedenastka marzeń
powrót do forum serialu Jedenastka marzeń

Nie wiem na jakim kanale ją puszczali ale pamiętam że było to chyba w soboty i niedziele rano. Po niej obowiązkowo z kumplami ruszaliśmy na boisko.
Główny bohater Hikaru wiązał sobie na nodze sznurówkę. Pamiętam jeszcze jak trener głównego bohatera ucząć go strzałów rzucił tekst, że "strzał to niecelne podanie do bramkarza" i od tamtej pory Hikaru już nie miał problemów ze strzelaniem bramek:-)))) Tzn. nigdy ich nie miał ale zawsze strzelał na siłę a po wysłuchaniu rad trenera robił to bardziej technicznie. No nie wiem coś w tym stylu:-))))
Ogólnie fajna bajeczka:-))0

____11

ANIME!!!! nie bajeczka!!! bajka moze byc o siedmiu krasnoludkach, albo o czarownicy i pięknej gęsi. to jest anime!! bajeczka...(tfu)

ocenił(a) serial na 9
akz

Anime, bajeczka, nieważne. Ważne, że była świetna:D

Mniej_zwyczajny

Pamietam Jak 3 napastników techniką obracania się skitrało piłeczkę i bramkarz musiał sie wspiąc na poprzeczkę aby wyczaić kto odda strzał. Klasyk z dzieciństwa. pozdro

rem10

ludzie, skad ja mozna sciagnac znalezc dostac? te anime jest mistrzowskie. Ale nigdzie w necie go nie ma...

adaminhoo

Znalezienie odcinków Goal FH jest praktycznie niemożliwe. Ja znalazłem tylko wersję arabską i to w kiepskiej jakości. Wśród 8 anime o tematyce piłkarskiej, tego po prostu nie ma w sieci, a szukałem nawet na chińskich, japońskich i arabskich stronach. Znalazłem ostatnio trop do wszystkich odcinków, w dobrej jakości, ale linki były już nie aktualne. Ale to znak, że ktoś ma całe anime.

Str8dom

Udało mi się znaleźć 12 odcinków w dobrej jakości (VHS rip), niestety w kolejności losowej. Ale to i tak sukces, biorąc pod uwagę, że w Polce prawdopodobnie nikt nie jest w posiadaniu chociażby jednego odcinka tego anime.

Str8dom

Może jakaś podpowiedź, gdzie można znaleźć te odcinki ? :)

xsasis

Wejdź na animeaddicts.hu, wybierz online i wpisz w wyszukiwarce Goal FH.

Str8dom

Dzięki wielkie:)

Str8dom

Prawie po trzech latach na YT można już znaleźć całość po hiszpańsku, arabsku itd:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_-tAOlVV9rRp7qsWc1nieLwPTM0N7beG

Niestety wersji chociażby angielskiej nigdzie nie ma, o polskiej nawet nie śnię.

Str8dom

Znam kolekcjonera ktory ma wszystkie odcinki z lektorem,ale on chcial duzo pieniedzy za to

maciek27

Macie może już namiary na te odcinki Jedenastki marzeń ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones