PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 639
ocen
7,5 10 1 32639
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

3 odcinek

ocenił(a) serial na 10

Jak się wam podobał? Według mnie znacznie lepiej niż drugi, ten Winston czy jak on się tam zwie rozkręcił się, Jess jest przeuroczo głupiutka :P Czekamy na 4.

KasekG

Mi też się podobał, mam nadzieję, że serial pozostanie na tym poziomie (albo będzie szedł w górę). Szczególnie podobała mi się ta scena z tańczeniem kaczuch w wolnym tempie.

ocenił(a) serial na 7
KasekG

Po rewelacyjnym początku, drugi odcinek był dla mnie trochę rozczarowaniem, a trzeci może nie był na 8, ale na 7 by się już załapał :) Nawiązując tu do innego tematu, myślę że postać "coach'a" idealnie pasowała i uzupełniała tę ekipę, Winston puki co, nie za bardzo mi odpowiada ( przynajmniej na razie, mam nadzieje że rozkręci się jeszcze bardziej) , poprzedni bohater był bardziej charakterystyczny.
Kaczuchy - rules!

urb22

a mi sie własnie 3 odcinek najmniej podobał. to co bylo takie śmieszne w Jess przez 2 odcinki robi się powoli irytujące (sztuczne zęby? "rili"?!) na tle chłopaków wygląda jak totatnie nieogarnięta. zaczynam się zastanawiać jakim cudem w świecie rzeczywistym taka dziewczyna znalazłaby sobie tego faceta z 1 odcinka. fakt - rzucił ją, ale nawet Schmidt patrzy na nią jak na wariata a sam jest trochę walnięty...jako kumpela spoko. ale poza tym? takie KOBIETY, bo w końcu jest kobietą istenieją naprawde?!

ocenił(a) serial na 6
siulek1

Mam podobne odczucia. Po pilocie byłam niemal zachwycona, drugi odcinek też w porządku, szczególnie pod koniec. Natomiast odcinek trzeci mnie kompletnie rozczarował. Podobała mi się jedynie scena tańca kaczuch na końcu, reszta kompletnie mnie nie bawiła a irytowała.

ocenił(a) serial na 8
KasekG

wiecie może co to byłą za piosenka ta na weselu??

podejrzewam że to Phil Collins ale nie moge sobie przypomnieć tytułu

marville90

Tak, to Phil Collins, a tytuł to Groovy Kind of Love.

ocenił(a) serial na 8
Charlotte_xx

dzieki wielkie :)

marville90

Kaczuchy w zwolnionym tempie to było coś :o)

KasekG

A kto wie jak nazywa się piosenka która leciała podczas rozmowy Jess i Winstona ?

Kaya1456

Kaya próbowałam po słowach znaleźć ale jak na razie mi się nie udało Być może jest to przeróbka jakiegoś szlagieru np. Sinatry czy coś w tym stylu.

ocenił(a) serial na 7
KasekG

Ja chcę powrotu Coacha! :( Bez niego to nie to samo, tak byłaby dziesiąteczka albo coś!

noorey

Coach był fajny. W ogóle to chciałabym mieć takich kumpli ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones