PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 637
ocen
7,5 10 1 32637
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Stare poczciwe Schimdtcisko jak zwykle w formie hi, hi .......

Ewcia78

3x01 - mnie rozczarował.

ocenił(a) serial na 8
meganjewell

a mnie wręcz przeciwnie, jeden z moich ulubionych odcinków ;)

ocenił(a) serial na 9
niemabatanamnie

trzyma poziom serial :D schmidt i winston - genialni :D

meganjewell

no błagam, przecież Winston w tym odcinku jest fenomenalny :D

franklinn92

"♪ Winston is about to do some puzzling ♪ " mistrzostwo :D

BlackberryPie

dokładnie <3

franklinn92

i jeszcze "♪ This is my masterpiece! ♪ " - uwielbiam! ^^

franklinn92

noo :D albo "Winston if you think those shoes are brown, what color do you think you are?" no padałam :D w ogóle odcinek super!

meganjewell

no właśnie z jednej strony mnie rozczarował a z drugiej był świetny !

ocenił(a) serial na 7
meganjewell

Mnie również rozczarował. W porównaniu z pierwszym, a nawet drugi sezonem jego "śmieszność" była zdecydowanie poniżej średniej.

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

hahha Winston najlepszy xd te buty sa brazowe ! Mega i na koniec jego najlepiej ułożone puzzle w życiu <3 czekam na następny odcinek.

Irys26

He he ale po co Winston zdjął spodnie podczas układania puzzli ? Że niby będzie mu wygodniej czy co ?

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

taaa to było trochę dziwne xd

ocenił(a) serial na 8
Irys26

Właśnie nie kumam jego zachowania w tym odcinku. może to przez ugryzienie tego futrzaka na ślubie. W jednej scenie gdy kłóci się ze shmidtem ma bluze na tyłku zamiast spodni, gada od rzeczy, nie umie składać puzli itp.

ocenił(a) serial na 9
Ewcia78

odcinek nadal trzyma poziom serialu, a szczerze się martwiłem... poprawiam właśnie napisy PL

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Muszę przyznać, że odcinek wyjątkowo mi się podobał. Śmiałam się co najmniej kilka razy i co najmniej kilka razy przewijałam najśmieszniejsze sceny ;) Jest dobrze!

Tylko czemu mam wrażenie, że śmieszniej jest bez... Jess? Wątek ze Schmidtem i Winstonem był świetny, pojawiła się Jess z Nickiem i swoim romansem i jakoś od razu zrobiło się mniej śmiesznie... No nic, zobaczymy jak to się dalej rozkręci. Po pierwszym odcinku jestem zadowolona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones