PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 637
ocen
7,5 10 1 32637
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

3x02 - Jacooz

ocenił(a) serial na 7

Jak podobał Wam się wczorajszy odcinek?

Mnie średnio, znacznie częściej śmiałam się podczas oglądania poprzedniego. Natomiast ten
odcinek według mnie jak zwykle ratował Schmidt, jego replika biura Dona Drapera z Mad Men
(:D) i całe zamieszanie z jego obiema dziewczynami :)

Winston i jego próby zabójstwa słodkiego kotka też dały radę. Jess jak dla mnie póki co z całej
paczki jest najmniej śmieszna :/ A Nick niestety ostatnio idzie w parze razem z nią, także też nie
błyszczy tak, jak kiedyś.

Zuzhet88

Co do Jess się zgodzę, sceny z jej udziałem nigdy mnie nie śmieszyły. Ot, po prostu ładna aktorka, na którą przyjemnie się patrzy. Winston + Schmidt dają radę ;)

Zuzhet88

Odcinek był świetny, według mnie o wiele lepszy od premiery. Trochę się martwiłam, jak Nick i Jess będą się zachowywać w lofcie ale moje obawy były niesłuszne, bo scenarzyści świetnie sobie poradzili. Nick troszczący się o wszystkich i najbardziej odpowiedzialny z całej czwórki to niespotykane ale bardzo słodkie :) Pijana i skacowana Jess- mistrzostwo, tak samo jak „ I believe i can fly” w wykonaniu chłopaków i oczywiście Winston i polowanie na Fergusona. Odcinek po prostu super!

ps tytuł odcinka to "Nerd" nie "Jacooz"

ocenił(a) serial na 7
BlackberryPie

"ps tytuł odcinka to "Nerd" nie "Jacooz"

Skąd masz taką informację? Na filmwebie i IMDB drugi odcinek trzeciego sezonu jest zatytułowany "Jacooz". Oglądając serial z napisami angielskimi, również wyświetliła mi się nazwa Jacooz.

Zuzhet88

Tytuł został zmieniony juz jakiś tydzień temu. Jestem w fandomie new girl na tumblerze więc mam najświeższe informacje ;) jak chcesz to sprawdzić, to na oficjalnej stronie FOXa i na oficjalnym kanale yt jest tytuł "Nerd". Aha i specjalnie ściągnęłam napisy żeby sprawdzić i w moich pokazuje się "Nerd".

ocenił(a) serial na 7
BlackberryPie

Masz rację. Na tv.com też jest 'Nerd'. No cóż, trudno. Zmienić nazwy już nie mogę, nie moja wina, wina filmwebu :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Zuzhet88

tylko mi się wydaje że Cece sie przytyło?

Luuulu

Nawet jeśli to co z tego?

ocenił(a) serial na 10
BlackberryPie

Nic z tego. :) Jest przepiękna i ma cudne kobiece kształty, tak o się spytałam czy tylko ja to zauważyłam. :)

Luuulu

Już się przestraszyłam, że uważasz że jest z gruba do swojej roli i powinna się brać za odchudzanie...

ocenił(a) serial na 10
BlackberryPie

Nie, oczywiście, że nie! Wiele bym dała by wyglądać jak ona :)

Luuulu

ja też ;)

Luuulu

Goni Elisabeth:) A serio to wygląda bardzo ładnie.

Zuzhet88

Mi odcinek bardziej podobał się od premierowego. Śmieszyły mnie sceny Schmidta i Winstona, ale wątek Nicka i Jess równie mocno mi się podobał w przeciwieństwie do poprzedniego odcinka :D.

Zuzhet88

Ja również zgadzam się z tym, że drugi odcinek jest o wiele lepszy niż premierowy. Jako etatowa kociara poległam na scenie kociaki & Schmidt . Winston straszący Fergusia " długą drzemką " też był boski.


Ps. Tak się zastanawiam czy aktorka grająca Cece nie jest przypadkiem w ciąży bo ją przeważnie pokazują tylko do połowy albo tyłem no i podczas sesji w odcinku widać było odznaczający się brzuszek. Ale okazało się, że nie jest , aktorka przytyła ponieważ nie chce się wpasowywać w hollywoodzki kanon szczupłości.

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Mam takie pytanie odnośnie odcinka - czy ktoś wie jakiej rasy jest Ferguson? Nie jestem pewna czy to zwykły pers czy coś innego.

alex1452

Wydaje mi się że to może być " kot egzotyczny "

http://www.kotydomowe.com/galeria/koty_zdjecia/132_egzotyczny_bikolor.jpg

To niby ma być krzyżówka persa i amerykańskiego krótkowłosego.

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Awwww to chyba ten, dzięki wielkie :)

alex1452

Tak, to kot egzotyczny, jestem dumną posiadaczką takiego słodziaka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones