PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 634
oceny
7,5 10 1 32634
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

5x06 Megan Fox!!!

ocenił(a) serial na 9

Wow nieźle, ta policjantka od Winstona też by mogła zagościć na stałe w obsadzie. Co jest z tą Jess przecież już nie jest w ciąży o co chodzi?

mitrus80

Zooey w pierwszych 3 odc tego sezonu była w ciąży. Po ich nakręceniu poszła na urlop macierzyński dlatego nie ma jej teraz w odcinkach, za nią gościnnie występuje Megan. Jess wróci w 9 lub 10 odc.

"Megan isn’t replacing Zooey. Zooey left for 5 episodes to have her baby & Megan helped us out by guest starring."- Jake Johnson

ocenił(a) serial na 9
BlackberryPie

Dzięki, myślałem że urodziła przed tym sezonem.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Szkoda że tylko na kilka odcinków pojawia się ta postać, strasznie przypadła mi do gustu, a czy wiadomo coś o trenerze pojawi się jeszcze czy już jego wyjazd jest definitywny?

ocenił(a) serial na 9
mad_man_172

Pewnie gościnnie się gdzieś pojawi ale wątpię żeby miał czas, raczej ma inne zobowiązania, dosyć popularny śmieszek z niego (tak jak ojciec, wujkowie i cała zakręcona rodzinka Wayansów).

ocenił(a) serial na 9
mad_man_172

Megan pewnie im trochę za drogo wychodzi ;-) Trzeba się cieszyć z tego co jest. Ja bym wprowadził Nasim Pedrad do stałej obsady (policjantka); Zoe Lister-Jones była świetna jako Fawn Moscato, ale ona jest już w innym bardzo fajnym serialu komediowym. "Life in Pieces" poleca ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones