PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 639
ocen
7,5 10 1 32639
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Brzmi genialnie

ocenił(a) serial na 10

Po obejrzeniu promo wygląda na kawał genialnego serialu komediowego w stylu 500 dni
miłości :D
No i Zooey :D

ocenił(a) serial na 8
sangreal

Mam szczerą nadzieję, że serial zostanie dobrze odebrany w USA i będzie można go dłuuugo oglądać :)

dbonio

Szkoda, że nie dali go do Showtime, albo HBO, bo Fox ponoć często zmienia zdanie i nie produkuje kolejnych serii seriali :( W każdym bądź razie gdy patrzyłam na komentarze ludzi z USA to bardzo dużo ludzi czeka na ten serial i mają pozytywne nastawienie w związku z nim. Ja sama też nie mogę się doczekać aż dorwę pierwszy odcinek ;)

sangreal

Promo całkiem dobre, czekamy :)

ocenił(a) serial na 5
sangreal

Promo było zachęcające, ale sam odcinek już niezbyt. Gdyby nie Zooey pewnie nikt by nawet nie odnotował tego serialu ;]

mihaw

Ojej, chyba nie sprawdziłeś daty premiery, która będzie dopiero 20.09, więc nie widziałeś jeszcze całego odcinka ;]

ocenił(a) serial na 8
Georgie

Od wczoraj jest w sieci...

BrettHopper

w takim razie zwracam honor, nie wiedziałam- w każdym bądź razie dzięki za informację, zaraz będę oglądała ;)

ocenił(a) serial na 8
Georgie

zapowiada się dobrze :) no i Zooey!

ocenił(a) serial na 10
sangreal

pilot rewelka kilka akcji na prawde że aż sie łezka kręci. Czekam na rozwój :) a poza tym zobaczyć Zoey w takiej lajtowej produkcji to czyste szczęscie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones