PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 634
oceny
7,5 10 1 32634
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Aktor grający Coacha znów rozstaje się z serialem wraz z końcem czwartego sezonu.
Jego postać nie zostanie całkiem wykopana z serialu, a twórcy zapowiedzieli, że zostawią mu furtkę w razie kolejnych powrotów do serialu tak jak ostatnio.
Szkoda, bo polubiłem jego postać. Na początku strasznie mnie irytował, nie był w ogóle śmieszny, a taki trochę gburowaty i w ogóle nie pasował mi do tej paczki, ale z czasem jakoś się do niego przyzwyczaiłem.
Ale najważniejsze, że pozostaną inni. Dla mnie najlepsze postacie to Winston i Schmidt. Mam nadzieje, że to ostatnie takie zmiany i serial dociągnie już do końca bez żadnych niespodzianek, konfliktów aktorów z twórcami serialu itp. co często się zdarza w innych produkcjach.
Jeszcze odnośnie Jess i Nicka. Ostatnio czytałem wywiad z aktorem, który gra Nicka i stwierdził w nim, że nie chciałby powrotu Nicka i Jess. Według niego ta dwójka powinna umawiać się z innymi ludźmi, a ich powrót do siebie oznaczałby koniec serialu. Twórcy stwierdzili podobnie, więc na powrót tej dwójki raczej nie ma szans, ale założę się, że jakieś epizodyczne akcje typu - seks kumple czy pijacki seks im się przytrafią tak jak to zwykle bywa w takich serialach pomiędzy parą przyjaciół, którzy kiedyś ze sobą byli.
A news, który najbardziej mnie cieszy to rozstanie Jess z Ryanem.
Dojść ma do tego już niedługo. Pokłócą się chyba o coś i ich romans się skończy. I bardzo dobrze, bo nie lubię tej pary. Chociaż bardziej trawię ich niż Nicka i tę jego nową dziewczynę...

Jinx599

Kai już odpadła, jeszcze tylko czekam aż Ryan zniknie, bo już nie moge na niego patrzeć. Na szczęście to już niedługo :D A co do tego wywiadu Jake'a to nie ma się czym za bardzo przejmować bo on zawsze głupoty plecie^^ Ja tam wierze że Nick i Jess się jeszcze zejdą. Zresztą to są słowa Liz po ich zerwaniu: " For me, the heart of the show has always been Nick and Jess, and it will always be Nick and Jess, and I don't think this is the end for them." Jest nadzieja.

BlackberryPie

Chyba o czymś nie wiem :P Nick już zerwał z tą swoją dziewczyną? Póki co stanąłem na 13 odcinku, bo do następnych nie ma jeszcze napisów, więc chyba nie jestem na bieżąco.

Jinx599

Ups to przepraszam za spoiler! No ale skoro już tyle wiesz, (SPOILER) to jeszcze Ci powiem że to ona z nim zerwała i to z bardzo zaskakującego powodu :D w ogóle odcinek jest super i w końcu jakieś interakcje pomiędzy Nickiem i Jess!

BlackberryPie

Czytałam ostatnio, że Zooey Deschanel jest w ciąży w 'realu', więc może zrobią tak, że w serialu będzie to dziecko Nicka po jakimś przygodnym seksie z Jess i się zejdą. Kto wie :P

ada123

Scenarzyści i sama Zooey już potwierdzili ze ciąża nie zostanie wpisana do serialu. A szkoda bo Ness baby na pewno byłoby słodkie! :D

BlackberryPie

o nie wiedziałam o tym, też uważam, że mogłoby być ciekawie z tym dzieckiem :P

ocenił(a) serial na 7
Jinx599

O nie, szkoda, że Coach znowu odchodzi.. Chociaż było już trochę ciasno w tym ich mieszkanku, to naprawdę polubiłam go i jakoś smutno bez niego teraz będzie. Fajnie dopełniał paczkę. Chociaż i tak jak dla mnie najlepszą postacią jest Schmidt i gdyby tak gruchnęła wiadomość, że ten aktor odchodzi to już w ogóle nie wyobrażałabym sobie dalszej kontynuacji NG.
Co do Ryana, a niech sobie idzie w diabły. Może znaleźli by dla Jess kogoś z pazurem, kto trochę by z nią poszalał, a nie takie grzeczne, chociaż przystojne, stworzenie.
No i po raz enty powtarzam, że Jess i Nick to dla mnie bardzo udana para i nie uważam, że ich zejście się, oznaczałoby koniec serialu. Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie, że nie będą razem, a na koniec i tak ich połączą :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones