PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 634
oceny
7,5 10 1 32634
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Szukam ciekawego serialu na wakacje, czy ten jest warty obejrzenia?
Widać ze cieszy się popularnością. A może coś innego możecie polecić (nie lubie seriali typu Plotkara gdzie ,,każdy z każdym" itp:))

ocenił(a) serial na 8
krystynalubicz8

Po tym jak bawili mnie "Przyjaciele" i "Jak poznałem waszą matkę", sądziłam, że nie prędko znajdę godnego serialowego następce.
Myliłam się, bo New Girl z odcinka na odcinek rozwala mnie na łopatki i wywołuje szczery śmiech. Jedna dziewczyna, czterech facetów - wspólne mieszkanie. Tak to zapowiada dobry scenariusz. Faceci w tym serialu są przekomicznie rewelacyjni.
Jeśli lubisz seriale komediowe, to ten z całą pewnością przypadnie Ci do gustu - jeśli nie, cóż biorę to na siebie i jakoś odpokutuję, a jeśli tak, to wtedy internetowe high five :)

LondonSounds

Dzięki za odpowiedź:)

Niestety nie mam dalej co oglądać, serial tak mnie pochłonął, że już go obejrzałam. Bardzo fajny i zabawny.
Oglądając pierwszy odcinek miałam wrażenie, że to bedzie jakiś ,,głupkowaty" komediowy serial, ale jestem mile zaskoczona, serial na odpowiednim poziomie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones