PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 639
ocen
7,5 10 1 32639
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Już dawno się tak nie uśmiałam :):)

Serial trafia na listę tych zapowiadających się całkiem nieźle :P
polecam !!!!

ocenił(a) serial na 6
Cpt_Pchelka

Świetny:) Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka- oby trzymał poziom:)

ocenił(a) serial na 5
tea18

właśnie, świetny! obejrzałem Pilota 2 Broke Girls, i bardzo mi się podobał. nie spodziewałem się, że ten będzie jeszcze lepszy. dzięki temu mam już dwa nowe seriale do oglądania! ;p

ocenił(a) serial na 6
hubert_wentland

Broke Girls też fajny?:) To też muszę luknąć.

ocenił(a) serial na 7
tea18

Oglądaj bo warto , wydał mi się nawet trochę lepszy . Zobaczymy jak będzie dalej :)
New Girl może być na prawdę niezłe , mam nadzieje że będę musiał zmienić ocenę na wyższą hehe

ocenił(a) serial na 5
Mq112358

ja narazie się wstrzymałem od oceny ;) cieszę się, że w New Girl nie ma śmiechów z offu, a zamiast nich muzykę. w 2BG były jakieś ordynarne.

ocenił(a) serial na 5
hubert_wentland

Pierwszy, naprawdę fajny serial komediowy od baaaaardzo dawna :)

ocenił(a) serial na 7
Cpt_Pchelka

Wcale nie uważam że ten serial jest super śmieszny i wolałbym Katy Perry, Zoey wcale nie jest komedio-slapstickowa.

megaxing

Katy Perry to piosenkarka... nie aktorka. (;
Choc da się zauważyć subtelne podobieństwo miedzy Zooey i nią

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Koledze megaxingowi rzeczywiście chodziło o podobieństwo Katy Perry i Zooey Deschanel. I tu się przychylę, bo są bardzo podobne :) Ale ja znam je już na tyle, że umiem rozrożnić oczywiście :) Np. mój tata już nie:D Ostatnio był film "Miłość na zamówienie" i tam gra Zooey. Tata wchodzi i :" O, Katy Perry!" Uśmiałam się :)

A co do New Girl, tu już się z megaxingiem nie zgodzę. Dla mnie serial jest naprawdę śmieszny, dzięki niemu można się oderwać od codzienności i przeżyć dzień z Jess Day(A mi się gra słów zrobiła :))

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

Chodzilo mi o ich podobienstwo i to to ze patrzac na dwie "klonki" Zooey radzi sobie słabo. Polecam serial 2 Broke Girls, jest smieszniejszy.

ocenił(a) serial na 8
megaxing

hmm.. jak dla mnie KP to taka podrobiona Zooey. Zooey była i jest specyficznym typem dziewczęcej dziewczyny, zakręconej i zwariowanej i takie też role zawsze gra. A KP zmienia wizerunek jak rękawiczki, więc ciężko określić jaka jest w rzeczywistości. Poza tym KP na ekranie nie widziałam a jesli chodzi o śpiew, tysiąc razy badziej podoba mi sie płyta She and Him niz wszystkie piosenki KP razem wzięte. Ale o gustach sie nie dyskutuje:) Każdy lubi to, co mu sie podoba:)

ocenił(a) serial na 10
essi_deven

a ja ci muszę powiedzieć, że słucham i Katy i She&Him. I powiem, że obie mi się podobają, a słucham raze tej, raz tej, zależnie od nastroju. Zawsze lubiłam obie, chociaz owszem , nie ukrywam, że Zooey jest bardziej, jakby to powiedzieć "Autentyczna" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones