PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 637
ocen
7,5 10 1 32637
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Rozkręca się z czasem

ocenił(a) serial na 8

Naprawdę fajny serial, ale trzeba dać mu szansę:) Ledwo przebrnęłam przez kilka pierwszych odcinków, ale z czasem żarty są lepsze, a postaci mniej wkurzające:)

solaa

ja odbieram odwrotnie. Zdecydowanie wolę pierwsze odcinki, im dalej, tym poziom spada, chociaż z przebłyskami i naprawdę dobrymi odcinkami po drodze.

ocenił(a) serial na 8
ezz

A w którym momencie wg Ciebie zaczęła spadać jakość? Bo ostatnie odcinki, faktycznie są słabe, ale i tak lepsze niż pierwsze, Jess była strasznie dziwna.

solaa

pierwsze odcinki były świetne. Jakoś w połowie sezonu odcinki trochę mniej mnie śmieszyły. Drugi sezon z wyjątkami (pepperwood albo finałowy-genialne!) jest zdecydowanie słabszy. W trzecim sezonie ostatni odcinek (trzeci) jak dla mnie daje radę :D

ezz

według mnie pierwszy i drugi sezon z wyjątkami trzymają podobny, bardzo dobry poziom. Finałowy drugiego sezonu niezbyt mi się podobał, natomiast trzeci sezon to już moim zdaniem nieporozumienie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones