PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 637
ocen
7,5 10 1 32637
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

No więc ten serial jest okropny, ale chyba przechodzę jakieś załamanie nerwowe, bo oglądam go bez przerwy od wielu, wielu godzin i myślę o rzeczach, które powinnam robić zamiast tego. Właśnie zaczęłam oglądać drugi sezon i chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy: czy Schmidt i Cece będą jeszcze razem albo w ogóle czy ich wątek romansowy będzie się jeszcze dalej ciągnął? Bo jeśli nie, to może dam radę przestać to oglądać. Jeśli jednak ten wątek jeszcze powróci, to jestem stracona.

Dekadencja

Wahałam się czy Ci odpowiedzieć bo nazwałaś mój ukochany serial okropnym(!!!), no ale znaj moje dobre serce. Nie wiem jak duży spoiler chcesz, nie chcę Ci psuć przyjemności z oglądania (o ile jakąkolwiek masz, trudno stwierdzić po twoim poscie) ale obawiam się ze jesteś stracona, ponieważ Schmidt i Cece będą razem. Kiedy i jak się zejdą nie mówię, no chyba że chcesz wiedzieć? Ale ze względu na okoliczności ja bym na twoim miejscu nie chciała :D

BlackberryPie

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź, taka informacja w zupełności mi wystarczy. Będę oglądać do upadłego!

Dekadencja

Oglądaj oglądaj, zobaczysz jeszcze zostaniesz fanką xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones