PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118568}

Joey

6,4 14 351
ocen
6,4 10 1 14351
4,7 3
oceny krytyków
Joey
powrót do forum serialu Joey

porazka

użytkownik usunięty

nawet nie jest smieszny porazka oglądałam jeden odcinek nie wiem czy ten serial robili ci sami co przyjaciele ale teksty sie nie nadają staraja sie by bylo smiesznie ale nie jest


ile mozna pisac ze caly czas za krotki

ocenił(a) serial na 10

porażka to jest twój post i marna to prowokacja w sumie :P Joey tak samo jak Przyjaciele to bardzo dobre seriale komediowe.

użytkownik usunięty
Gosciu

żadna prowokacja ale fakt serial nioe jest taki jak przyjaciele i to moje zdanie joey nawet nie jest śmieszny i widac to po tym ze serial okazał sie klapą :P

ocenił(a) serial na 10

Jak by nie był smieszny i okazal sie klapa to by sie skonczył po emisji połowy pierwszego, doczekał sie 2 sezonów a dlaczego to sobie poczytaj bo niechcem i sie pisac, nie ukrywa ze min. dlatego ze miała mala ogladalnosc ale to nie był jednyny powód dla którego zakończyli serial...

użytkownik usunięty
Gosciu

spoko jeśli ci sie podoba to dobrze ja wyrażam swoją opinie bardzo lubie przyjaciele i spodziewałam sie więcej od tego serialu

taki popularny i taki śmieszny,ze macierzysta stacja zdjęła go z anteny w połowie drugiego ( ostatniego ) sezonu.

Jeden odcinek to ciut mało żeby oceniać całą serię. Ale faktem jest, że serial też ciut mnie rozczarował. Spodziewałem się czegoś więcej, a tu poza głupkowatymi tekstami Joey'a (i tak nie wszystkimi) za dużo nie ma. Te 1,5 sezonu to powstało chyba jednak tylko na fali 'Przyjaciół'. Chciano dać serialowi szansę, ale jak widać nie wyskoczył ponad to, co prezentuje teraz.

mg_gizmo

Aha, zapomniałbym - czy serial oprócz C+ i TVN7 był gdzieś w Polsce pokazywany? Bo jak oglądam te odcinki to wydają mi się być aż nadto znajome... A nie ściągałem z netu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones