PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686369}

The Master's Sun

Joo-goon-eui tae-yang
8,1 1 547
ocen
8,1 10 1 1547
Joo goon eui tae yang
powrót do forum serialu Joo-goon-eui tae-yang

I jak wrażenia po 1 epie?

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie bomba ;) Oczywiście można się czepiać, że te duchy lekko przerysowane i, że mimo oryginalności to jednak charaktery głównych postaci dość typowe dra romantycznych dram... jednak mimo to podobało mi się ;) Zobaczymy jak się to dalej rozwinie :D

ocenił(a) serial na 9
trist89

Mnie też się podobało. Przerysowanie duchów może rzeczywiście przesadzone, zwłaszcza że to nie złe duchy, tylko proszące o pomoc. Postaci też typowe, ale może o to chodzi. Połączenie ich jest jak najbardziej oryginalne i logiczne - skoro on jest sposobem na pozbycie się duchów. I bardzo mnie ciekawi przeszłość obojga. I o co chodzi z tym czytaniem Joong Wona, bo na normalną dysleksję to na pewno nie wygląda.
Mam wielką nadzieję, że tym razem siostry Hong nie zawiodą. Ich ostatnia drama była dużym rozczarowaniem. I dobrze zobaczyć ponownie u nich Gong Hyo Jin jako główną bohaterkę :)

ocenił(a) serial na 10
Collony

No ponoć Big był średni. Po przeczytaniu recenzji odpuściłam sobie, chociaż uwielbiam głównego bohatera od czasu Coffee Prince :D

Też ją lubię po dramie Pasta :D Ale bardziej moje serce skradł główny bohater <3

trist89

Big zapowiadał się całkiem nieźle, po czym w połowie zaczęło się wszystko psuć... niestety :/

ocenił(a) serial na 8
trist89

Czekam na całość, nie lubię czekać tydzień na kolejny ep :D Co do Big to mi się podobało, do tego obsada była tam świetna,

ocenił(a) serial na 8
trist89

Obejrzałam 7 odcinków i jestem zachwycona dramą. Można się przyczepić do tych rzeczy, które wymieniliście, ale czy w dramach nie o to chodzi. Dlatego tak je lubimy.

ocenił(a) serial na 8
Askol

I jeszcze jedno mnie na filmwebie wkurza. Dlaczego nie mogądać tytułu międzynarodowego po angielsku "The Master's Sun" Wygodniej dla każdego , i tak nikt nie przeczyta tego po koreańsku. Na innych portalach jest własnie po angiesku.

ocenił(a) serial na 9
Askol

Tytuł międzynarodowy już jest - "Master's Sun". Jeśli wpisze się w wyszukiwarce, znajduje

ocenił(a) serial na 8
Collony

Tak, wiem, że w wyszukiwarce wyszuka w ten sposób ale tytuł po angielsku powinien być przy plakacie.

ocenił(a) serial na 10
Askol

Albo jak chcą wielce po koreańsku podawać tytułyna FW to niech tymi krzaczkami od nich piszą :P Bo to takie nie w ząb, a wujek google tez nie zawsze ogarnia już nie mówiąc o tym, że dramy na portalu ja przynajmniej odnajduje po aktorach :P

A sama drama so far so good ;) Póki co moja ulubiona z tych co teraz puszczają ;)

ocenił(a) serial na 9
trist89

Jestem po 10 odcinku i jak narazie- dla mnie bomba! Oby tak dalej :D Siostry Hong, Fighting ^^

ocenił(a) serial na 8
Namia1988

Jestem po 12 odcinku .
Przypuszczałam (a może bałam się), że tak właśnie akcja się potoczy. Mam tylko nadzieję, że to coma i później wszystko będzie ok ;)

ocenił(a) serial na 9
Namicze

Tak, wczoraj też widziałam 12ty i fajerwerków, że tak się wyrażę, nie było, ale nadal mi się podoba i mam nadzieję na jakiś zwrot w akcji ;)

Askol

Racja, ktoś powinien przemyśleć idee wstawiania takich a nie innych tytułów. Bo nawet biorąc pod uwagę transkrypcję jest totalnie kosmiczna, po co przedzielać każdą sylabę myślnikiem?

corrall

gdzie ogladacie te drame? i po polsku jest?

agab1987

Na stronie viki.com jest już odblokowana. Na bieżąco dodawane jest polskie tłumaczenie, choć nie do końca mi ono podchodzi w niektórych momentach. Forumowi fansuberzy lepiej sobie z tym radzą. Ale viki to jest w miarę oficjalna strona.
W ogóle ostatnio byłam szczerze zaskoczona bo całkiem sporo fajnych dram zostało odblokowanych dla naszego kraju. Duży plus.

corrall

dzięki wielkie! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones