PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686369}

The Master's Sun

Joo-goon-eui tae-yang
8,1 1 547
ocen
8,1 10 1 1547
Joo goon eui tae yang
powrót do forum serialu Joo-goon-eui tae-yang

Przez wielu drama ta jest uważana za najlepszą w 2013 roku. A ja całkowicie się z tym zgadzam. Historia jest świetna:. Siostry Hong znowu pokazują na co je stać, prezentując nam fabułę, która jest oryginalna i wciąga już od pierwszej minuty. Proporcje są idealnie wyważone: na pierwszym miejscu mamy romans, który ubarwiony jest komedią, oczywiście mamy tu trochę dramatu (jak to w dramie :) i szczyptę strachu, który dopełnia całą historię.
Aktorstwo jest zdecydowanie jednym z głównych atutów dramy. Szczególnie przypadł mi do gustu So Ji Sub, którego gesty i mimika są wręcz bezbłędne. Gong Hyo Jin natomiast, po raz kolejny udowodniła, że nie jest pierwszej łapanki i zagrała równie dobrze jak w "The Greatest Love". A to, jak przedstawili uczucie rozwijające się pomiędzy nimi jest po prostu wspaniałe. Postaci drugoplanowe (Seo In Guk, Kim Yoo Ri , Choi Jung Woo) doskonale uzupełniają naszą ekranową parę. Na szczególną uwagę zasługują też aktorzy wcielający się w postacie duchów.. Mimo ról epizodycznych, aktorzy odwalili kawał dobrej roboty.
Kolejnym plusem jest muzyka. Zarówno piosenki jak i soundtrack są dobrane idealnie, oddając charakter każdej poszczególnej sceny. Może trochę razić nadużywanie utworu Hyo Rin w romantycznych momentach, ale idzie przywyknąć.
Podsumowując, drama jest w mojej opinii idealna. Lekka, przyjemna, czasem łapie za serce, czasem wywołuję śmiech, a przy tym bardzo wciąga. Wręcz pochłaniałam kolejne odcinki, a kiedy skończyłam, to poczułam ogromną satysfakcję. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych dram. Polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones