PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119038}

Jordan

Crossing Jordan
7,2 1 784
oceny
7,2 10 1 1784
Jordan
powrót do forum serialu Jordan

Jordan i Woody

ocenił(a) serial na 6

Niedawno zaczlam oglądać i nie mogę się połapać... Ahh i pytanie. Czy Jordan i Woody będą razem? :D

Lexie_

ja liczę na to, że Jordan i Woody będą w końcu znowu razem :D jestem MEGA zawiedziona, bo teraz na Foxlife lecą pierwsze odcinki Jordan, a na zwiastunach ciągle mówią o tym, że jest szósty sezon, a to pierwszy!! rozumiecie coś z tego??!!

Lexie_

No właśnie weszłam tu żeby zapytać się o to czy ktoś wie czemu na foxlife, lecą stare odcinki!? reklamują 6 serie.

Danielleweed

z miłą chęcią sama bym chciała się dowiedzieć czemu jest tak... no cóż...

streetracingirl

oto jest pytanie.. ;D oszukiści i tyle!!;)

ocenił(a) serial na 10
Lexie_

nie żebym chciała komuś popsuć szósty sezon ale sprawy między Jordan i Woodym wyjaśnią się dopiero w ostatnim odcinku ostatniego sezonu :-) w zasadzie nie ma wyraźnej odpowiedzi na to pytanie ale z kontekstu ich ostatniej rozmowy można spokojnie wywnioskować, że będą razem :D Pozdrawiam!

Taminia

chodzi Tobie o odcinek, gdzie mieli wypadek samolotowy?? po tym właśnie miał być szósty sezon... a tutaj echo :( teraz leci drugi.... hallo... czy coś się komuś nie pomyliło??!!

streetracingirl

ten odcinek gdzie mieli wypadek samolotowy to własnie 6 seria

sonya_3

no właśnie... a to był chyba ostatni odcinek tej serii, albo zapowiadający ją.... no nic... czekamy cierpliwie na ciąg dalszy :D

ocenił(a) serial na 10
streetracingirl

Mała poprawka - to właśnie był 6. sezon. Powiem więcej, to już koniec serialu.

Miss_Dalilla

Dzisiaj lecial ostatni odcinek 5 seri,nie wiecie moze jak sie skoncza losy Jordan,ktora szuka zabojcy Pollack'a...?

maria0608

Pierwszy odcinek 6 sezonu będzie w poniedziałek o 20:05, jeśli się nie mylę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones