PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491186}
7,6 2 338
ocen
7,6 10 1 2338
Junjō Romantica 2
powrót do forum serialu Junjō Romantica 2

Junjou Romantica 3

ocenił(a) serial na 10

Powraca nasze ulubione anime, już nie mogę się doczekać, teraz w kólko oglądam Sekai i poprzednie junjou !!!

użytkownik usunięty
simiria

nie powraca, 3 sezon oficjalnie został zawieszony. Nawet autorka mangi to potwierdziła. Powstanie jedynie 20-minutowe OAV z 3 parami JR z okazji rocznicy którejś tam powstania JR. To są FAKTY. A teraz plotka - ponoć Usagi ... ma dziecko! Nie wiem jak, ale ... Zawiodłam się. ;( To okropne.

ocenił(a) serial na 10

No to ja się teraz zawiodłam podwójnie! A już miałam nadzieję!! Gdy chodzi o plotę to mnie dobiłaś :(

użytkownik usunięty

Jak ma dziecko? Skąd to wiadomo? Tak jest w mandze?? Matko, aż żołądek mi się skurczył z nerwów.

użytkownik usunięty

Eh, dawno tutaj nie wchodziłam, ale sprostuję - nie, nie ma dziecka. :) Tak bywa, gdy sie czyta bzdury, które wypisują ludzie na forach. :/ Ale odetchnęłam z ulgą. Ale sezonu następnego raczej nie będzie na pewno. Polecam poczytać mangę po angielsku, bo po polsku to tylko 6 tomów jest. Niestety.

użytkownik usunięty

Kamień z serca. Chętnie bym przeczytała, ale niestety moje umiejętności językowe nie pozwalają mi na to:( mam nadzieję, że kiedyś doczekam się mangi w polskiej wersji. Ale dzięki za info, na prawdę mi ulżyło. Bardzo lubię to anime, a Sekaiichi Hatsukoi po prostu kocham! Szkoda, że nie będzie nastepnego sezonu.

ocenił(a) serial na 10

słyszałam o tym że Usagi ma mieć dziecko :)

użytkownik usunięty
simiria

Ogłoszono, że powstanie 3 sezon JR :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones