Witam wszystkich. Nie będę to się rozpisywał jak bardzo kocham to anime, bo nie to jest
powodem, dla którego piszę nowy temat. (co nie zmienia faktu, że go kocham ;D ) Mam do
Was pytanie. Dlaczego w Junjou Romantica wyznania miłosne zawsze brzmią "sukidayo"
skoro z tego co wiem oznacza to nic innego jak "lubię...