PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491186}
7,6 2 338
ocen
7,6 10 1 2338
Junjō Romantica 2
powrót do forum serialu Junjō Romantica 2

Sezon 3?

użytkownik usunięty

Obejrzałam sezon drugi i wciąż mi mało! Jeśli też czujesz niedosyt to tu jest link do petycji odnośnie kolejnego sezonu. Im nas więcej tym większe szanse na ukazanie się sezonu 3!
http://www.gopetition.com/petitions/junjou-romantica-seanson-3.html

Petycja podpisana, ale ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to, żeby kupować DVD, wtedy zrobią kolejną część. Szczerze powiedziawszy, kupiłabym, ale aktualnie jestem bez grosza a dwie części kosztują 140 zł (za tyle przynajmniej chodziły na allegro).

użytkownik usunięty
masquerade__

Ja kupiłam przez eBay i zapłaciłam 80 zł za dwa sezony razem z przesyłką.

również podpisałam tą petycję....bo fakt po drugiej serii poczułam niedosyt :D
Ale i tak zbyt wiele ta petycje nie pomoże, bo samej mangi nie ma wystarczająco odcinków by stworzyć nową serie :s cóż pozostaje nam tylko czekać :s

kero666

Mangi jest BARDZO DUŻO, z tego co widziałam. Coś tam by się dało wyskrobać, no ale tymczasem możemy się cieszyć Sekai-ichi Hatsukoi ;)

użytkownik usunięty
masquerade__

Ale Sekai-ichi Hatsukoi zakończyło już drugą swoją serię i teraz nie ma już nic. :/ Nie pojmuję jak mogli przerwać kręcić ten serial, przecież to bez wątpienia najlepsze yaoi jakie w ogóle było (nawet jak inni uznają to za shonnen-ai).

Jesteś pewna, że skończyli i więcej nie nakręcą?

użytkownik usunięty
masquerade__

Nie, ale wcale bym się nie zdziwiła, jeśli faktycznie nie nakręcą. Oglądałam już bardzo wiele przeróżnych świetnych anime, które nigdy nie doczekały się dalszej kontynuacji wykraczącej po dwa sezony. To smutne, ale z każdym dniem jestem co raz bardziej pewna, że Junjou Romantica nie doczeka się trzeciej odsłony, ale jest niewielka nadzieja na kontynuację w postaci trzeciej serii Sekai-ichi Hatsukoi , bo zostało nakręcone stosunkowo niedawno. Zarówno JR jaki i S-i-H ma bardzo dużo rozdziałów, co można sprawdzić na angielskich stronach ze skanami tejże mangi (na polskich stronach jest zaledwie tylko kilka przetłumaczonych rozdziałów na nasz język). Tak więc dopóki producenci nie nakręcą serialu, to trzeba nacieszyć się oryginalną mangą. Rozdziałów jest na tyle dużo, że mogłabym wysunąć wniosek, że JR, gdyby było bardziej znane, mogłoby doczekać się nawet 4 lub 5 sezonów, podobnie z S-i-H, a to przecież nie wszystko, bo autorka nadal wydaje mangi z rozdziałami z obydwu różnych serii, tak więc będzie ich jeszcze więcej. Gdyby tak samo było z anime, byłabym przeszczęśliwa, ale najwyraźniej nie można mieć wszystkiego.

Lubię to anime, ale przyznam, że trochę mnie męczy. Inaczej, kiedy ogląda się cały sezon na raz, ale kiedy to się tak wlecze i Onodera ciągle sobie przeczy to mam ochotę nastrzelać mu po ryju i rzucić to anime w cholerę. Wiem, że taka jest specyfika tego gatunku, ale naprawdę w pewnych momentach szlag mnie trafiał, więc nie wiem, czy rozpaczałabym, gdyby nie było kolejnego sezonu.

użytkownik usunięty
masquerade__

Z pewnością Sekai-ichi Hatsukoi jest gorsze od Junjou Romantica, dlatego ja zawsze będę wolić JR. Tam przynajmniej fabuła jest szybsza, chociaż wątki często się powtarzają. Nawet nie przeszkadza mi to, że związek Misakiego i Akihiko jest wręcz nierealny, patrząc z perspektywy ,,przesłodzenia'' oczywiście. Po prostu uwielbiam to yaoi. A wracając do Sekai-ichi Hatsukoi to mnie również wkurza, że akcja wlecze się strasznie powoli, bo trzeba przyznać otwarcie - skończył się drugi sezon, a nie wydarzyło się praktycznie nic ważnego - to znaczy były momenty, ale i tak niczym nie umywa się do JR. Ale i tak mam nadzieję, że jednak wyprodukują następny sezon, chociaż jednej z tych serii.

użytkownik usunięty

3 sezon JR został oficjalnie zawieszony. Powstanie jedynie 20-minutowe OAV z 3 paramami z JR w którąś tam rocznicę powstania JR. W projekt zaangażuje się autorka mangi, jak i producenci anime. Nie wiem dlaczego zawiesili serial, ale komiksu jest tego aż w brud, więc wystarczyłoby zdecydowanie materiału na 3 sezon. TO WSZYSTKO FAKTY. A teraz dosyć szokująca plotka - W internecie znalazłam plotkę, jakoby Usagi miał dzieciaka! oO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones