Jutro
powrót do forum 1 sezonu

Jutro- piękny, wciągający i poruszający. Pamiętajcie, że pozory mylą. Ludzie dźwigają na swoich barkach problemy, o których nie mamy pojęcia. Myślicie, że macie źle w życiu? Są tacy, co mają dużo gorzej.

Niesamowicie przedstawione problemy z życia ludzi wraz z dialogami, które są czasem zabawne, a także wzruszające, tak piękne i szczere, że chce się oglądać dalej. Wszystko świetnie się łączy. Z każdym odcinkiem coraz bardziej. Bohaterowie, których można podziwiać i pokochać. Pierwszy odcinek jest wprowadzeniem. W stosunku do pozostałych może się wydać dziwny, ale zrozumiecie oglądając dalej. Mi się bardzo podobał, wciągnął niesamowicie. Nie spodziewałam się tego. Jak nie przepadam za kinem w innych językach, a tylko w angielskim, tak ten mnie urzekł. Mam nadzieję, że będzie kolejny sezon.

POLECAM wszystkim, a zwłaszcza tym, których życie nie rozpieszcza. Kilka prawd ukrytych w serialu warto sobie uświadomić. Gdzie jest sens życia? Po obejrzeniu każdy powinien znać odpowiedź. Może nie dosłownie, a może jednak ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones