PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619888}

Kłamstwa na sprzedaż

House of Lies
7,1 3 878
ocen
7,1 10 1 3878
Kłamstwa na sprzedaż
powrót do forum serialu Kłamstwa na sprzedaż

Warto zacząć oglądać ten serial, czy raczej nie powala? Szczerze mówiąc zwróciłam na niego
uwagę ze względu na Kristen, ale ocena 7.1 jakoś mnie nie zachęca :/

ocenił(a) serial na 6
magda0

uwielbiam Kristen, ale nie powala serial, w sumie o niczym, nic ciekawego, jakies sceny seksu i tyle, generalnie nuuuda, odpadłam pod koniec 1 sezonu :/

ocenił(a) serial na 8
magda0

1 sezon genialny, pierwsze odcinki idealnie wprowadzaja w realia branzy w ktorej dzialaja bohaterowie, swietne ukazana sa relacje pomiedzy nimi jak i watek ktory dosyc szybko sie rozkreca by zakonczyc sie bardzo dobrym finalem. 2 sezon byl zdecydowanie gorszy wedlug mnie, ciagnal sie i nie mial zadnego ciekawego watku prawie do konca, dopiero ostatnie odcinki troche namieszaly. 3 sezon zaczal sie swietnie i zmierza w dobrym kierunku. Ogolnie polecam!

ocenił(a) serial na 8
magda0

Pierwszy sezon jest bardzo fajny: dynamiczny, zabawny, nowy. I na tym należy skończyc oglądać ten serial.

Drugi sezon to powtarzanie ogranych motywów z pierwszego sezonu, więc zaczyna się robić nudno.
Trzeci (do 7 odcinka) niestety, nie ma nic współnego z opisem pierwszego sezonu. Brak polotu, dynamiki, a nawet pomysłów. Mam niedoparte wrażenie, że trzeci sezon to taki mocno rozciągnięty jeden odcinek, którego nie nakręcili w pierwszym sezonie (ale scenariusz pozostał).

ocenił(a) serial na 7
magda0

dla osób siedzących w reklamie, mających kontakt z ludźmi, sprzedawców fajny :]
od pewnego momentu trochę przekombinowali mniej więcej połowa 2 sezonu, ale oglądam co jakiś czas nowe odcinki...
generalnie są lepsze seriale ale taka 7/10 dla HoL

ocenił(a) serial na 4
magda0

tylko dla K. Bell. Reszta to straszny dramat. Serial bardzo kiepski a główny bohater to idiota i pretensjonalny dupek!!!

ocenił(a) serial na 3
magda0

Biorąc pod uwagę, jak wielu serial ma fanów, nie chcę pisać, że jest kiepski. Odniosłem wrażenie, że prezentuje on humor podobny do Big Bang Theory, albo Polskiej Nocy Kabaretowej, więc zależy od Ciebie, czy zaśmiejesz się, czy pogryziesz blat z zażenowania i zaśniesz z nudów. Nie należy też nastawiać się na jakąś fabułę, bo napisany na kolanie scenariusz jest tylko pretekstem do pokazania kilku absurdalnych scenek. Poza tym dowcipy cały czas kręcą się wokół seksu, który zresztą jest przedstawiany w każdym odcinku po kilka razy.

Ja osobiście odradzam, ale jak ktoś lubi te klimaty, to można dać szansę.

magda0

Dupy nie urywa, że się tak wyrażę, ale można obejrzeć dla zabicia czasu.

Trax

Dla zabicia czasu - a przy okazji nadmiaru szarych komórek - polecam "M jak miłość", "Klan", "Ukrytą prawdę" lub "Pamiętniki z wakacji"... tutaj koledze na pewno dupy nie urwie

Modliszka

Gusta są różne, a wyżej wymienione tytuły również znajdą sobie zwolenników. btw. Oglądałem kilka odcinków ,,Pamiętników z wakacji" i nawet mi się podobały. Zależy czego aktualnie potrzebuję do rozrywki, trzeba mieć otwarty umysł. Odrobina kiczu nikogo nie zabiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones