PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658120}

K

7,2 1 818
ocen
7,2 10 1 1818
K
powrót do forum serialu K

Takie fajne, trochę naiwne anime... ale po tym jak ostatni odcinek po prostu powalił mnie na
łopatki musiałam dać 10. Dopiero tam wszystko dokładnie się wyjaśnia. I jest niesamowicie! Na
koniec płakałam jak bóbr :P Dla mnie K jest alegorią zwycięstwa Chrystusa nad złem i śmiercią.
Osoby, które są niewierzące albo kiepsko ogarniają Biblię tracą cały sens tej historii.

ocenił(a) serial na 6
SylverKa

Przeskoczył od razu z oceną z 6 na 10 to troche dziwna sytuacja. Rozumiem, że ostatnio odcinek ciebie zachwycił, ale przeba brać pod uwagę wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 10
martagajzlerowicz

Po prostu ostatni odcinek pomógł mi zrozumieć całość, która wydawała mi się nieskładna ;)

ocenił(a) serial na 9
SylverKa

nie trzeba być wierzącym, czy jakkolwiek ogarniać biblię, żeby nie stracić sensu tego anime, czy docenić jego wartości. Wrzuć na luz i nie skazuj od razu całego świata ludzi odmiennych twojej wierze na bycie biednymi poszkodowanymi i nierozumnymi istotami...

ocenił(a) serial na 5
SylverKa

Ja miałem ocenić na 5, ale ostatnie odcinki spowodowały, że podniosłem do 8. Warto zobaczyć.

ocenił(a) serial na 5
rascal0pl

No i do tego dochodzi świetny soundtrack.

rascal0pl

Jednak widać piątka została ;)

ocenił(a) serial na 5
buterfly

Tak, bo 2 sezon skutecznie obniżył. Dodatkowo nienawidzę grafiki 3D, a ta była wszechobecna wszędzie w ten serialu ;)
Ale soundtrack nadal dobrze wspominam :)

rascal0pl

Też właśnie ta grafika 3D mnie jednak zniechęca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones