Na początku spodziewałam się badziewnej telenoweli, a kreacje Orierio mocno odstraszały. Nie mniej jednak pewnego dnia zachorowałam, w telewizji oczywiście "NIC" ciekawego nie leciało, not o sobie pomyślałam, że obejrzę sobie to dla jaj. Najwyżej się będę mieć podstawę by to skrytykować.
I piekielnie mi się...
a wiecie czemu? te tytuly o boze... u nas to tylko o milosci np. pierwsza milosc, m jak milosc, tylko milosc jimmi i wiele wiele innych ;/ a u nich kazdy taki serial tamtejszych produkcji nazwany jest imieniem tytulowej bohaterki 0_0 idiotyzm . jak dla mnie . np. bylo Esmeralda , kachorra, marina czy jakos tam yhh...
więcej