PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40266}

Kachorra to ja

Kachorra
6,4 4 659
ocen
6,4 10 1 4659
Kachorra to ja
powrót do forum serialu Kachorra to ja

Tom telenowele mogłabym obejrzeć jeszcze raz!!!!

ocenił(a) serial na 10
ewelka1991

Zgadzam się, telenowela naprawdę świetna. :D

ocenił(a) serial na 9
Inka_2

Tom!?

ocenił(a) serial na 8
freepick

jest switna ale gdy ja ogladalam 2 raz na tv4 to juz nie jest taka znudzila sie triche

ewelka1991

Sorry, ale nie "tom" ale "tą". Nie mogę po prostu, mam uczulenie na to słowo. To jedna z moich ulbionych telenoweli, chociaż z banalną fabułą.

ocenił(a) serial na 10
Jeanne

ja też ją uwielbiałam .oglądałam ją chyba z pare lat temu na polssacie i już prawie wogóle jej nie pamiętam . więc czekam aż kiedyś znowu ją puszczą . ;d

ewelka1991

tez bym chciala obejrzec kachorre :D i zbuntowanego aniola :)

ewelka1991

Szczerze mowiac, ja tez - fajnie wciaga; totalnie lekka rozrywka. Dziwie sie, ze jeszcze nie puscili jej drugi raz.. albo zbuntowanego aniola, ktorego nie widzialam, a chetnie bym obejrzala. No, pozostaje poczekac ;)

ocenił(a) serial na 8
ewelka1991

Mimo, że nie lubię telenowel, to Kachorre po prostu uwielbiałam:D aż mi lata mojej młodości się przypomniały, jak nałogowo każdy odcinek oglądałam, a jak powtórki na tv4 lecialy to tak samo:D:D
Lekka ta telenowela i można było się rozerwać przyniej, pośmiać, czasem wzruszyć:D:D i o:D
A poza tym, tam gra Pablo Rago < było się na co napatrzeć:D:D:D
Obejrzałabym z chęcią jeszcze raz tą telenowele, więc proszę Polsat bądź Tv4 o ponowne tego emitowanie:D:D

ewelka1991

pamietam jak byłam jeszcze malutka i to leciało. uwielbiałam kachorrę :D i tą jej skarpetę :D siostra mi taka zrobiła potem nawet na urodziny, hehehe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones