PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96106}

Kacze opowieści

DuckTales
7,5 14 099
ocen
7,5 10 1 14099
7,8 5
ocen krytyków
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Nowy dubbing

użytkownik usunięty

Ludziom ewidentnie się nudzi bo co rusz kombinują ze sprawdzonymi dubbingami i tak teraz Kacze opowieści są emitowane w Mini Mini z nowym dubbingiem.Co najgorsze ekipa jest prawdopodobnie ta sama prócz Sknerusa który przemówił głosem Marka Obertyna.

ocenił(a) serial na 8

Mnie też wkurza ten fakt - i to mocno!!! I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu telewizja MINI MINI pokazała film "Opowieść wigilijna Myszki Miki" ze starym, klasycznym dubbingiem z Eugeniuszem Robaczewskim jako Sknerusem. Wiesz może, Włócykij, czy na stówę MINI MINI nie pokaże starego dubbingu? W wikipedii napisali, że tak będzie <:-((((((((

ocenił(a) serial na 10

Z wikipedii można się dowiedzieć, że nowy dubbing był koniecznością ze względu na to, że taśmy ze starym dubbingiem do wiekszości odcinków strawił pożar, jaki wybuchł w archiwum TVP.
Mam na VHS 8 odcinków ze starym dubbingiem nagranych podczas pierwszej emisji w latach 90-tych. Wygląda na to, że to już kaseta bezcenna, tym bardziej , że aktor, który użyczył głos Sknerusowi nie żyje...
Tym niemniej cieszę się, że ''nowy'' głos Sknerusa nie jest aż tak różny od starego. Ale wole stary!

ocenił(a) serial na 8
Miki_17

Trochę nie chce mi się wierzyc w ten pożar, ale zapewne się mylę. Ale to oznacza że twoje VHS to prawdziwy skarb... a na domiar złego nawet gdybym wykupił sobie wszystkie oryginalne i nieoryginalne nośniki starych wersji ze sklepów internetowych i takich stron jak allegro, to i tak nie byłbym w stanie zobaczyć przynajmniej 50 ze 100 powstałych odcinków. :( ja osobiście mam jeden odcinek na jakiejś starej kasetowej mieszance dawnych bajek (Bouli, Wojownicze żółwie Ninja, itp.) nazywa się "Król Dźungli". Cóż, jedyna nadzieja w emule...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones