PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38639}

Kameleon

The Pretender
7,4 3 352
oceny
7,4 10 1 3352
Kameleon
powrót do forum serialu Kameleon

Jak właściwie kończy się ten serial? Co się dzieje z Jarodem i panną Parker?

kat_4

I dalej nie wiem:) dzięki, że ktoś odpisał:P

ocenił(a) serial na 10
kat_4

Serial właściwe nie ma zakończenia ponieważ są jeszcze dwa filmy.

ocenił(a) serial na 10
kat_4

I to jest dobre pytanie.
Dziś można było oglądnąć ostatni odcinek serialu na TV 4.
Końcówke można sobie jedynie samemu dośpiewać.
Tak naprawdę nie wiadomo czy Oni przeżyli (Panna Parker, Jarod i ich brat) czy nie. Pokazany jest jedynie sam wybuch.

ocenił(a) serial na 10
kat_4

Czy we filmach się coś wyjaśnia?
Czy te filmy to kontynuacja serialu?
Nie wiem... o samym ich istnieniu dowiedziałam się niedawno.

ocenił(a) serial na 10
Kathryn_7

Pierwszy film opowiada historię o tym że w przeszłości z centrum uciekł już inny kameleon i został zabójcą a Jared będzie pomagał go schytać. Drugi przyczynę powstania centrum i korzenie rodziny Parker.

ocenił(a) serial na 10
cherry17

Dziękuje Ci bardzo za wtajemniczenie w fabułe filmów ;)

Kathryn_7

jeden z tych filmow bedzie zreszta we wtorek, a tak w ogole kolejny fajny serial i wlasciwie bez zakonczenia, pewnie w planach byl kolejny sezon, ale nic z tego jak zwykle nie wyszlo

ocenił(a) serial na 10
Happily_ever_after

Muszę sobie koniecznie go obejrzeć.
Niestety, szkoda, że w ten sposób się kończy, a właściwie nie kończy tylko urywa. Też mi się tak wydaje, że w planach był kolejny sezon - ale niestety coś nie wypaliło. Pozostaje nam dopowiedzieć sobie zakończenie.

Kathryn_7

Pare lat temu widzialem ten serial i tez zastanawialem sie nad zakonczeniem dlaczego takie i czy bedzie ciag dalszy. Odpowiedz brzmi: niestety nie. Po zdjeciu serialu z anteny przez nbc fani zaczeli wysylac maile i petycje do szefostwa zaowocowalo to podpisaniem kontraktu na dwa filmy o ktorych własnie rozmawiacie. W planach byl tez trzeci i wedlug tworcow serialu mialo sie wszytsko w nim wyjasnic niestety producenci oraz sponsorzy nie maja ochoty wykladac kasy na kolejny film o jarodzie :/ ten news jest nowy bo z 2007, przeczytalem go na angielskiej wikipedi. pozdrawiam

9in_2

jak ten kolejny film sie skoczy tak jak ten dzisiejszy to szalu dostane, nic sie praktycznie nie wyjasnilo, a tylko bardziej zagmatwalo
dla tych ktorzy nie wiedza, kolejny film we wtorek

ocenił(a) serial na 10
Happily_ever_after

Się nie przejmuj, też się "zdenerwowałam"
Jeszcze więcej niedomówienień, dżis.
Jedno co się wyjaśniło - przeżyli ten wybuch.
Prócz tego dalej nie wiemy praktycznie nic.
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na przyszły wtorek.
Trochę mnie martwi komentarz powyżej, o tym, że był w planach trzeci film w którym miało się wszystko wyjaśnić.

Kathryn_7

mnie też martwi ten komentarz i to bardzo! taka fajna historia i pozostała bez zakończenia! no nie! a film zamiast przynieść jakieś rozwiązanie pozostawił tylko więcej tajemnic. oj... life is brutal...

ocenił(a) serial na 10
kat_4

Wie ktoś kiedy będzie drugi film w telewizji??

cherry17

Chyba wypada mi tylko podziękować:) Zatem dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
cherry17

Drugi film "Kameleon: Wyspa przeklęta" będzie jutro (28.08.2007r.) na TV4 o godzinie 20:00.
Miłego oglądania ;)
Mam nadzieje, że będziemy mieć mniej nieścisłości po jego obejrzeniu.

ocenił(a) serial na 10
Kathryn_7

Właśnie jestem po obejrzeniu 2-giego filmu. Łeeee i moje zaniepokojenie, które pojawiło się po przeczytaniu postu jednego z użytkowników zostały potwierdzone. Nic tak naprawdę się nie wyjaśnia :(
I tak dobry serial urywa się bez zakończenia, a taka "Moda na sukces" trwa i trwa.

ocenił(a) serial na 10
Kathryn_7

Uważam, że twórca "Pretender'a" powinien zakończyć to wspaniałe arcydzieło czymś w rodzaju książki internetowej jeśli nie ma środków (pieniędzy) by stworzyć wersję telewizyjną. Ta fabuła była naprwdę orginalna, ale ktoś zawalił sprawę, że nie zakończył tego, nie wiem jakiego słowa tu użyć, gdyż nigdy nie porównywałem "Pretender'a" do serialu dla mass. Ta fabuła trafiała do mnie, nie wiem jak z innymi, ale ja mam takie odczucia. Może to lepiej, że nie ma zakończenia, każdy sam może wyciągnąć wnioski z tego filmu i zakończyć go jak mu pasuje by być usatysfakcjonowanym.

michal20_08

niewiele wiecej sie w tym drugim filmie wyjasnilo i zakonczenie z opcja kontynuacji co moze wkurzyc i te koligacje rodzine tez juz troche pokrecone jakies i marny byl dla mnie ten caly wielki final, ze w tym wszystkim chodzilo o zwoje, ktore raptem tylko Jarod i Panna P umieli znalezc

ocenił(a) serial na 10
Happily_ever_after

Ogółem film na duży plus. Trzymał w napięciu, lecz tak naprawdę zakończenia nie ma, z tego otóż względu, że był w planach 3-ci film.
Nadal pozostaje nam dopowiedzieć sobie niewyjaśnione "rzeczy".

ocenił(a) serial na 9
Kathryn_7

Na en wiki jest news z 7. wrzesnia, abysmy byli cierpliwi, bo zakonczenie nastapi.

seba2k

ja wlasnie skonczylam 4 serie... i konczy sie tak jak prawie kazda seria, czyli nic nie wyjasnia... podobalo mi sie ze kazdy odcinek byl "tematyczny" i zawieral w sobie zagadke kryminalna ale wkurza mnie ze tak na prawde wciaz nie wiem zbyt wiele o tajemnicach i klamstwach w Centrum.

niektore watki pojawily sie jakby na sile aby przyspieszyc tok pod koniec kazdej serii (uwaga SPOILER jesli ktos skonczyl na 2 serii)




*SPOILER*

np. klon Jaroda, czy znowu kolejny brat Jaroda i sic! Ms. Parker, zdolnosci nadprzyrodzone po matce Parker (slyszenie glosow) itd... i oczywiscie sie konczy tak, ze Parker, Jarod i ich brat gina w eksplodujacym wagonie metra... no ok, na pewno nie gina bo sa jeszcze dwa filmy przede mna....)

*KONIEC SPOILERA*




wkrotce obejrze filmy i mam nadzieje ze sie czegos dowiem ;)

jay_jay

fajnie, a czy masz może literki do sezonów od trzeciego wzwyż? niestety nie kumam na tyle angolskiego, zeby sobie poradzic bez literków, a znalazłem tylko dwa sezony (dalej sa tylko pojedyncze odcinki).
jesli masz to byłbym wdzięczny za przesłanie.

ocenił(a) serial na 10
Kwiryniusz

Cześć,
Mam polskie napisy do pierwszego, drugiego, trzeciego sezonu oraz do drugiego filmu(Pretender:Island of the Haunted). Jak chcesz moge Ci przesłać tylko narazie nie wiem gdzie. Podaj swojego mail'a albo napisz do mnie na gg. Mój numer to 8033271. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones