PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835077}

Astra Lost in Space

Kanata no Astra
7,7 188
ocen
7,7 10 1 188
Kanata no Astra
powrót do forum serialu Kanata no Astra

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) serial na 7

Spodziewałam się przeciętnego anime z nudnymi postaciami i przewidywalną fabuła. Dostałam, może i mało oryginalną, ale ciekawie poprowadzoną fabułę, dobre postaci i na dodatek piękną oprawę graficzną. Ale i tak największą zaletą tej produkcji jest to, że spodziewasz się zaraz szablonowego rozwiązania, a twórcy dają ci coś, czego w ogóle się nie spodziewałeś. Lekkie, zabawne, niewymagające, ale trzyma poziom.

alicd

Zgadzam się. Zakończenie sezonu w zasadzie zamknęło wszystkie wątki. Trochę szkoda,że do ostatniej misjii nie dołączyli wszyscy bo załoga 3 osobowa to trochę mało. Lubię takie kosmiczne przygodówki i serial oglądało się przyjemnie.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

SPOILER
Jestem świeżo po finałowym odcinku i właśnie podobało mi się to, że tylko ta trójka wyleciała. To fajnie pokazało, że po tej przygodzie wciąż się przyjaźnią, ale każdy żyje swoim życiem. Nie każdy chciał wracać do kosmosu, a Kanacie i Zacku zależało na tym. Ogólnie zgadzam się, seria bardzo przyjemna, zakończenie satysfakcjonujące. Z chęcią obejrzałabym 2 sezon z Ulgarem i jego śledztwem w roli głównej, ale nie wiem jak to stoi z mangą.

alicd

Trochę szybko rozwiązali temat klonów i wystarczyła informacja od nastoletnich rozbitków z kosmosu do randomowego dziennikarza i już zamknęli ich wszystkich i zatrzymali. Ale badania dna i tak by wszystko potwierdziły więc nie było sensu przeciągać. Watek zmiany historii o 100 lat był ciekawy, ale w sumie nie potrzebny. Prawda,że nie wszyscy chcieli wracać w kosmos. Kolejny sezon w sumie jest nie potrzebny, ale gdyby powstał to na pewno bym po niego sięgnął. Reunion jakiś mogliby chociaż zrobić w OVA. Nie czytam mangi. Niestety mam awersje do komiksów, ale lubię oglądać anime i filmy z superbohaterami.

RadoslawKamil

Bardzo dobre anime. Polecicie coś w podobnym guście?

ocenił(a) serial na 8
klotz

Mujin Wakusei Survive i Rokka no Yuusha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones