PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Mam prosbe, czy

użytkownik usunięty

ktos moze mi napisac o czym opowiada Captain Tsubasa J i Captain Tsubasa: Road to 2002. Z gory dziekuje.

ocenił(a) serial na 10

Captain Tsubasa J to seria nowych odcinkow powstalych na wzor starych.Skupiononi sie na poprawiu grafiki, character designu i wprowadzono NOWEGO BOHATERA Aoi Shingo ,ktory jak Tsubasa marzy o zdobyciu mistrzostwa swiata
CAPTAIN-TSUBASA-ROAD-TO-2002 to przerobka wszystkich serji poczynajac od pierwsze z 1983 przez 2 po mistrzostwa swiata. Tego nie wiem napewno ale jest jeszcze jakas seria.Opowiada ona historie głownych boh. jak juz graja w profesionalnych klubach. Tsubasa w San Paula Kodziro gdzies w Hiszpanji Karl Hainc Sznajder w Bayernie itp

użytkownik usunięty
SonyXXX8

Dzieki bardzo za odpowiedz. Musze poszukac jakis stronek o Tsubasie i z pewnoscia uzyskam kolejne informacje odnosnie tych serii. Pozdrawiam.

co tu dużo gadac wszystko to samo a poprawianie grafiki wcale seriom nie wychodzi na zdrowie (RTD)ja tam wole starą dobrą kreske

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones