PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304476}

Karin

7,1 730
ocen
7,1 10 1 730
Karin
powrót do forum serialu Karin

Wypowiadać się!...

ocenił(a) serial na 10

Powiem krótko : Komedia-Romantyczna na dość wysokim poziomie (z tego co dotychczas
oglądałem). Jeżeli komuś się spodobało anime "Toradora" to z śmiałością tej osobie mogę
polecić i to Anime... Chociaż według mnie jest trochę słabsze od "Toradora" to i tak
zasługuję na uwagę każdego fana gatunku komedii-romantycznych. Te 24 ep'ki ogląda się
przyjemnie i bez znudzenia... Takie moje odczucia, każdy może to inaczej odebrać, ale mimo
co POLECAM ! Moja ocena 10/10 i dodaje do ulubionych x]

biro85

8/10, Toradora! też oglądałem, ale to też było niezłe ;) Nie nudziłem się. Dosyć szybko obejrzałem (nie mogłem się oderwać ;) ), chyba przez jakieś 4 dni. Główny bohater strasznie podobny do Ichigo z BLEACH'a :DD

ocenił(a) serial na 7
biro85

Wypowiadać się na temat tego świetnego anime... jest zawstydzające :) !

ocenił(a) serial na 8
biro85

Popieram :D nie mogłam się oderwać :D ...to zawstydzające.... ale taka jest prawda ;)

Tindela

Widziałam dopiero pierwszy odcinek i powiem szczerze, że bardzo mi się podobał :). Prześmieszny :). I do tego Karin to tak właściwie moja imienniczka :). No, brakuje tylko "a" na końcu, ale zawsze to bliższe jak dalsze mojego imienia :).

ocenił(a) serial na 8
biro85

jak dlamnie genialne Anime ale zakończenie jest fajne ale wolałbym żeby było lepsze
Sbodziewałem się że między Kenta Usui a Karin Maaka w ost odcinku coś więcej się wydarzy

cóż trzeba będzie mange przeczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones