PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190739}

Karny batalion

Shtrafbat
7,9 2 062
oceny
7,9 10 1 2062
Karny batalion
powrót do forum serialu Karny batalion

chyba nie widziałes dobrego wojennego serialu . Karny batalion jest jednym z lepszych chociaz nie jest amerykanski tylko rosyjski i nie na miare Pacyfiku i Kompanii Braci tam był inny budzet takze nie wymagajmy od kogos z niskim budzetem zeby zrobił drugiego Szeregowca Ryana chociaz ten film akurat był dobry . Niech polacy cos takiego nakreca to bedzie super , chociaz taki serial o wojnie w okopach . Serial polecam 11 odcinkow super sie ogladało .Polecam

rio000

Ciągle ich zabijają - po kilkuset na akcję, a za chwilę znów pełny batalion, hmmm, już wiadomo poco im była ta " masowa produkcja" wragów ludu:(

lina2828

No proszę tu chyba jest jakiś filtr- cenzor - bo jak chciałam dodać bardziej mięsistą wypowiedź ( nie mam na myśli przekleństw) - to mi nie chciało dodać- wyskakiwało, że błąd- ot taką mamy wolność słowa i swobodę wypowiedzi :(

lina2828

Swoją drogą nie widziałam, że mamy w języku potocznym tyle zapożyczeń z języka rosyjskiego.

rio000

Zgadzam się. Jak na europejski budżet, serial bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones