PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36349}

Kasia i Tomek

2002 - 2003
6,7 54 tys. ocen
6,7 10 1 53833
6,7 20 krytyków
Kasia i Tomek
powrót do forum serialu Kasia i Tomek

Serial opowiada o pewnym specyficzny związku mężczyzny i kobiety jednak czy zachęca do związku czy odstrasza ?

Mężczyźni współczują Tomkowi, który musi się mordować z "słodką-idiotką" Kasią. Ten związek zniechęca ich do stałego związku.

a jak kobiety odczuwają ten serial ?

torgal

Myślę, że ten serial nie miał na celu żadnego przesłania pt. "Nie wchodźcie w związki". To po prostu polski serial komediowy, który w jakimś stopniu stara się ukazać jak świat i związki widzą kobiety a jak mężczyźni (nie wiem jak to się udało w kwestii mężczyzn, ale co do kobiet to w dużej mierze sukces ;)). I nie sądzę, by Kasię można było nazwać "słodką idiotką" - jeśli tak uważasz to chyba niezbyt dużo uwagi poświęciłeś jej postaci ;) ona jest raczej uroczo roztrzepana :) - jak naprawdę wiele kobiet :)

ocenił(a) serial na 10
torgal

sadze ze ten serial ma na celu pokazanie zwiazku na wesolo nie tyle pokazanie wad co pokazanie tych wad z humorem ;] wszystkie klotnie o pierdoly itp ;] ,kasia jest przedstawiona jako uosobienie wszystkich stereotypowych cech kobiety a tomek faceta i to polaczenie daje rozne smieszne sytuacje ;]