Większość tu pisze ,że zwykle dotrwała do 4 odcinka...bo niewarto tracić czasu.Ja trafiłam przypadkiem na ten serial,choć znałam Uckermanna z innych seriali,byłam sceptyczna ponieważ jakoś nieszczególnie zainteresował mnie sam tytuł,ale pomyślałam co tam,zobacze w końcu to tylko 13 odcinków,jeśli mi się nie spodoba...