PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798203}

Kidding

7,9 7 028
ocen
7,9 10 1 7028
8,0 4
oceny krytyków
Kidding
powrót do forum serialu Kidding

Momentami usypia, by za chwilę zaskoczyć widza rozbrajającą dawką humoru, następnie wyciąga pistolet, by trafić nas prosto w serce, nie pozostawiając nas bez refleksji. Serial - parabola, jak całe nasze życie, gdzie w najmniej oczekiwanym momencie wszystko odwraca się o 180 stopni. A co najważniejsze - z odcinka na odcinek coraz lepszy. Dostrzegam w "Kidding" pewne ukojenie, będąc osobą, której nadzwyczaj często życie wypada z rąk i nie sposób je pozbierać, szczególnie, gdy zbyt często wraca się do przeszłości, zamiast żyć.

ocenił(a) serial na 9
DeadKidsFoundation

Zgadzam się z Twoją opinią. Serial potrafi namieszać w odczuciach. Oglądając wczoraj odcinek MAŁY SPOJLER............................ gdzie była scena wspólnego obiadu całej rodziny gdzie wpadli na pomysł wspólnego wyjazdu na wakacje najpierw ogarnęło mnie szczęście spowodowane tym, że wszystko idzie w dobrą stronę. W miarę rozwoju sytuacji miałam łzy w oczach, żeby za kilka sekund trzymać się za brzuch ze śmiechu. Zrobiło to na mnie wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones