Nie wiem czy mam coś z głową ale w ogóle nie mogę skupić się na serialu bo ciągle moją uwagę odwraca trądzik głównej bohaterki, patrzę tylko na jej brodę xD
Ten serial był tak przeciągany, że masakra... Główna bohaterka, która nie była "najpiękniejsza" odbija modelce faceta XDD zemsta, zemstą ale zakończenie mega słabe. Policja niby niewidomaXDD
Trochę za bardzo rozbudowany wątek gejowski i jest parę nieścisłości, ale serial ogólnie nie jest zły. Ośmielę się napisać, że jeden z lepszych na netflixie. Ktoś wie, czy będzie drugi sezon?