PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 920
ocen
7,7 10 1 2920
Kkot bo da Nam ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

Yoon Ji Hoo jest świetny!!

Taki czuły, słodki i delikatny! Oraz romantyczny:) Mhhhhhmmmmmmm

hahaha, aż drugi temat musiałam założyć :D

btw. oglądałąś może SpruteMajty taką dramę the kings and the clown?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

" a lubisz? uwqażasz że jest łądna?"
Eee.. nie wiem nigdy jakoś specjalnie jej się nie przyglądałam...

" a za co ją lubisz?"
Running Man:D Zabawna się być wydaje...

"A mam pytanie, na którym miejscu masz Thundera w MBLAQ "
E.... nie wiem...

"Wiesz jak ma na anzwisko? "
Go Eun Ah 88 aczkolwiek... jego siostra też była żoną CEO J.Tune... i nawet dziecko mają... aczkolwiek nie wiem czy to ta sama czy jakaś inna czy w ogóle coś mylę...

ocenił(a) serial na 10

"E.... nie wiem..." e am wymigujesz się, wiemy przecież że najbardziej lubisz Mira a podoba ci się GO :D to już jakiś trop, teraz tylko reszte poukładać :D
"jego siostra też była żoną CEO J.Tune... " a co to jest Ceo j tune?

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

lol, nie wiem dlaczego, ale doszłam do wniosku, że uwielbiam wszystkie sceny kiedy ta "matka" Taesungów krzyczy xD Oglądam właśnie scenę w sądzie. Jak ona podniesie głos to... I jeszcze to echo co się na sali rozchodzi, asędzia wali młotkiem :D jak skończę oglądać to napiszę triochę na temat filmu i moje opinie o katorach :D Podzielimy się nimi :P

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

haha, właśnie pomyślałąm że WOn In, powi nna być z tym kawaii młodym inspektorem :D jej reakcja jak zobaczyła go w restauracji :D :D (ale by tworzyli urocżą parę)

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Też to lubię:D

ocenił(a) serial na 10

w sensie że lubisz jak matka Taesunga krzyczy? Ja obejrzałam i czuję się jak w żałobie, mam do ciebie taką prośbę, bo w dramie są piękne piosenki szczególnie 3 takie, jak Gun Wook szedł ulicą zakrwawiony już i zanim stracił przytomność (taka podsniosła), jak byli zamknięci w teatrez z Tae Ra (ale nie wiem czy to nie ta sama) i moja w ogóle ulubiona, ta jak skakał ze spadochronu :D I w ogóle, znasz tytuły piosenek do filmu? Film był wspaniały trzymał w napięciu aż do konca, najpierw myślałam że onz ginął, potem że oszalał, potem że poszedł zabić "matkę" potem że znowu zginął... i w ogóle. Ale koniec kitoey, traumatyczny. Chciałąm zaznaczyć że aktorzy byli tak przerażająco dobrzyu:d Najlepiej spisał się oczywiście Kim Nam Gil i wg mnie miał ogólnie trudną rolę, 2miejsce za grę ma u mnie Tae Ra, bo też uważam że miałą trudną rolę w ogóle, żeby nadać chcrakteru swojej postaci. taesung ma miejsce 3, choć uważam że zagranie rozpieszczonego i poszkdoawengo syna Hae Shin jest łątwiejsze niż rola Kim Nam Gila czy aktorki co grała tae rA. Monet nie powiem że jakoś nie lubiłąm, nie wiem czmeu ale nie czułam do niej jakiejś tam antypatii... Nie wiem czy ją nienawidze po tym jak zabiłą GUn Wooka- a ty? Ogólnie mój ulubiony akjtor to tak właściwie tae Sung a drugie miejsce dopiero Kim Nam GiL (CHORMONY SZALAŁY JAK ICH OBU WIDZIAŁAM :d) Lubiłam wszystkie sceny z WonIn. W ogóle mam ochotę jeszzce raz obejrzeć sceny z tą podniosłą muzyką... Ach i jakoś tak kocham scenę jak Mo Ne celwoała do GUn Wooka, była taka pełna napięcia... Mo ne robiłą na mnbie w tej scenie jakieś takie wrażenie... to głupie jest choć. A krzyczała zupełmnie jak mamusia. Stara dobrze odegrała swoją rolę, była bardzo pzrekonująca, jak krzyczała to było świetne, kojarzy mi się ona z Matką Gun Jun PIo Z BOF :P Ale ogólnie chyba większa z niej wariatka... ulubione sceny to m.in. jak Gun Wok wylądował na jachcie Hae Shin i skakał, jak był "mr angel" i małą goz epchnęła,najlepsza to scena na moście co mi bardzo utknęła, celowanie Mo Ne... , zapomniałąm może jeszzce coś sobie przypomnę ...
Kim nAm Gil mnie ogólnie mnie swoją grą po prostu oczzaarował. od teraz Jestem jego fanką (jakie inne filmy z nim oglądałaś? :P). W Kim jae Wook oficjalnie się zakochałam, kocham patrzeć jak on złościł się krzyczał, czy też awanturował (aaaaa!). Jego postura i chód modela, ach ahc aach. Nie wiem której parze głównie bardziej kibicowałam... Wo Nin fajnie by wyglądałaz tym młodym inspektorem (też łądny swoją drogą, prawda?)

W ogóle Mo ne wywarła w tych ostatnich scenach na mnie jakieś takie wrażenie, była taka zimna i bezskrupulatna... hm?

jeju jeszzce po tym filmie nie ochłonęłam, mam ochotę ściągnąc wszystkie te odcinki na swoim kompie...

Kim Nam Gil ma wg mnie świetny, atmosferyczny głos, który nadawał dramie głębi

A ostatni ocinek obejrzałam dziś 3x, tzn. 3 jeszcze oglądam :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"w sensie że lubisz jak matka Taesunga krzyczy"
Ogólnie lubię tą aktorkę... Dla mnie osobiście odegrała najlepszą matkę (Wonderful Life) i najgorszą (Bad Guy) w dramach. A jej pisk słyszę do dnia dzisiejszego.

Otóż... na resztę odpiszę ci na dole bo mnie wkurza wąskie pole...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

http://www.youtube.com/watch?v=4XF95hBiWr4 2:40 Kikwang:D

ocenił(a) serial na 10

czekaj czekaj, król i klaun zalatuje ci wąkiem homnoseksualnym? Przepraszam że poruszam stary teamt ale dziś toz auwazżyłam dopiero chyba xD

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"e am wymigujesz się, wiemy przecież że najbardziej lubisz Mira a podoba ci się GO :D to już jakiś trop, teraz tylko reszte poukładać :D"
Nie no właśnie nie wiem. GO mi się jako tako nie podoba. Podoba mi się najbardziej z nich wszystkich co nie znaczy, że mi się podoba. Mirowi znowu dobrze z oczu patrzy ale w sumie go nie znam więc nie wiem czy go lubię. Resztę jeszcze mniej znam. Musze najpierw jakiś program z nimi obejrzeć dopiero ci poukładam.

J. Tune to agancja a CEO...eee coś jak prezes?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"Nie wiem czy ją nienawidze po tym jak zabiłą GUn Wooka- a ty? "
Ja jej nie znoszę... Jak ten rozpieszczony bachor mógł to zrobić KNG... Wrrr.... Z drugiej strony jestem zła na Gun Wooka, że "pozwolił" się zabić...

"Kim nAm Gil mnie ogólnie mnie swoją grą po prostu oczzaarował. od teraz Jestem jego fank"
Ma coś w sobie nie?

"(jakie inne filmy z nim oglądałaś? :P)"
Otóż... Tutaj mam problem bo mam wszystkie jego filmy ale oglądałam tylko jeden bo reszty nie chcę oglądać bo jak obejrzę to nie będę miała co z nim oglądać:D Cóż za chora filozofia:D Jutro może coś wreszcie obejrzę.
Oglądałam "No Regret" - ostatnia scena jest... ekhm....
Dram innych nie oglądałam ale podobno jest rewelacyjny jak Bidam w Queen Seon Deok, i się do niej przymierzam mimo, że historyczna i długa...

"lubione sceny to m.in. jak Gun Wok wylądował na jachcie Hae Shin i skakał, jak był "mr angel" i małą goz epchnęła,najlepsza to scena na moście co mi bardzo utknęła, celowanie Mo Ne..."
O tak tak... ja lubię jeszcze jak wpada do wody...

"też łądny swoją drogą, prawda?"
Noooo....

Muzykę ci zaraz znajdę... Ale ogólnie to jest jeden z najlepszych (najlepszy) soundracków jakie słyszałam...

ocenił(a) serial na 10

"Ja jej nie znoszę... Jak ten rozpieszczony bachor mógł to zrobić KNG... " też tak powinnam chyba pomyśleć, nie?

"Ma coś w sobie nie?" no właśnie

"Tutaj mam problem bo mam wszystkie jego filmy ale oglądałam tylko jeden bo reszty nie chcę oglądać bo jak obejrzę to nie będę miała co z nim oglądać:D Cóż za chora filozofia:D" buahahaha ;D

"Oglądałam "No Regret" - ostatnia scena jest... ekhm...." a o czym to jest? i ta odstatnia scena? zaspoilujesz trochę? to jest naz asadzie takiej jak w Bad Gyuy ta ostatnia scena, że to tka wnerwia co się stało?

"ale podobno jest rewelacyjny jak Bidam w Queen Seon Deok" o czym to jest?

"O tak tak... ja lubię jeszcze jak wpada do wody..." no, fajna była :D

"Noooo...." nooooo xD

nie wiem czy to w poprzednim poście napisałam, ale jestem ofcijalnie zakochana w Kim jae Wooku... ta jego nonszalancja!

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"też tak powinnam chyba pomyśleć, nie?"
Nie wiem:D

"a o czym to jest? i ta odstatnia scena? zaspoilujesz trochę? to jest naz asadzie takiej jak w Bad Gyuy ta ostatnia scena, że to tka wnerwia co się stało?"
O gejach... jak tak pomyśleć to polecam ci same filmy o gejach:D:D:D co do ostatniej sceny to nie chodzi o to o czym jest tylko eee co robią... więc nawet nie mam za bardzo jak zaspilerować

"o czym to jest?"
A nawet nie wiem
"Król Jinpyeong nie ma żadnego syna, który mógłby być następcą jego tronu. Dlatego wyznaczył swoją córkę - księżniczkę Duk Man, aby była jego następczynią. Drama opowiada o życiu księżniczki Duk Man, która później była znana jako królowa Seon Duk, pierwsza królowa Silla."

"ale jestem ofcijalnie zakochana w Kim jae Wooku"
Bo on ma coś takiego w sobie... kurcze... jest taki... sama nie wiem:D

ocenił(a) serial na 10

"ak tak pomyśleć to polecam ci same filmy o gejach:D:D:D" ale ja BARDZO lubię filmy o gejach xD

"Bo on ma coś takiego w sobie... kurcze... jest taki... sama nie wiem:D " taki męski...

"Co do muzyki to nie pamiętam co tam leciało w tych scenach więc będziesz musiała przesłuchać... (i chodzi ci o piosenki? Nie same melodie? które też lubię swoją drogą)" chyba o piosenki a czym to się różni od melodii? dzięki wielkie na razie nie pzresłucham ale będę trzymać i na wszelki wypadek pzrepiszę jeszcze do wordpada:D teraz mam dylemat którą z tylu wszystkich dram wybrać teraz :D zastanawiam się nad Antique bakery :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"eraz mam dylemat którą z tylu wszystkich dram wybrać teraz :D zastanawiam się nad Antique bakery :D"
"Antique Bakery" to film także to góra dwie godzinki...
Ja w końcu muszę zacząć ten Full House... (Raaaaain <3)

'chyba o piosenki a czym to się różni od melodii?"
W jednym śpiewają a w drugim nie...

ocenił(a) serial na 10

a w filmie to były piosenki czy melodie? hmmm

a ja się zastanawiam , czy Dream High jednak jest ciekawa (bo ostatmnio jak pytałam to byłaś dopiero na 2 odcinku)

i czy Kikwang w "My princess" dużo gra?? kogo on tam gra?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"a w filmie to były piosenki czy melodie? hmmm"
To i to...

"Dream High jednak jest ciekawa (bo ostatmnio jak pytałam to byłaś dopiero na 2 odcinku)"
Teraz jestem po 4 i hmm... tzn tak... nie jest źle... no i jest Kim Soo Hyun (Ahhh... ślina mi leci na samą myśl o jego oczach) i Taec... Aczkolwiek jak to ktoś gdzieś powiedział- jest w tym za dużo idoli, żeby można było się spodziewać czegoś dobrego. Ogólnie szału nie ma... Nie wiem jak będzie później ale ja nie za dużo po tym oczekuje... Już więcej bym się spodziewała po What's Up (podobna tematyka, z Daesungiem z Big Bangu).

"i czy Kikwang w "My princess" dużo gra?? kogo on tam gra?"
Nie...
Do tej pory (widziałam 4 odcinki) to był z góra kilkanaście sekund w 4 odcinku... Teraz zapowiada się, że będzie go więcej(bo akcja przenosi się do "pałacu") ale mimo to nie jest to za duża rola.

ocenił(a) serial na 10

a i jeszzce coś sprute majty, bo ostatnio robiłam listę dram z Tae Sungiem i Lee Jun Ki i listę fjanych dram i znalazły się na niej dwie dramy Don’t hesistate i Playfull Kiss i ja próbowałam wywieść ską zapisałąm te dramy (czy np. z jakiegoś forum czy znaszej rozmowy) i kto sławny tam gra i dlaczego w ogóle je zapisałąm ale nie doszłam do niczego tyle że tylko w Playfull Kiss gra Zdzicho... Możesz mi powiedzieć o czym są te dramy po krótce (przepraszam bardzo że cię tak przymuszam bo pisanie też wymaga wkładu wiem... :/) i czy gra tam Tae Sung (zapomniałam imienia aktora xD) albo Lee Ju n Ki albo kto z tych co my ich znamy?

"Do tej pory (widziałam 4 odcinki) to był z góra kilkanaście sekund w 4 odcinku... Teraz zapowiada się, że będzie go więcej(bo akcja przenosi się do "pałacu") ale mimo to nie jest to za duża rola." bo ja to głównie la niego chciałam obejrszeć i nie wiem, jak go tam nie ma to pzrenosze się na Taseung-dramas :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Playful Kiss to ze Zdzichem i MoNe z Bad Guya... ja osobiście średnio polecam bo oboje są wkurzający(lubiłam tylko "tego drugiego" którego było mi zresztą szkoda) i ogólnie nudna drama ale niektórzy to lubią... Jest o eee... kurde nie umiem opowiadać o czym jest... Oh Ha Ni (o ile dobrze pamiętam imię) zakochuje się w Zdzichu. A Zdzich tak jakby powiedzieć w niej nie, i ogólnie jest taki oschły. On mądry, ona durna do granic możliwości. No i pewnego dnia ona razem z ojcem (bo im się dom zawalił czy coś) zamieszkuje z nim w jednym domu (ojcowie są przyjaciółmi z dzieciństwa) no i tak mieszkają razem, ta ciągle za nim lata bez krzty poczucia godności itd.
Zwiastun http://www.youtube.com/watch?v=4r4YM6IEkb0
Podobno tajwańska wersja (It Started With A Kiss) jest lepsza...

Don't Hesitate- nie wiem nie oglądałam ale z tego co widzę to jest tasiemiec (około 100 odcinków), i chyba nie gra nikt "znany" (oprócz stałych bywalców dram)

Ah i w żadnej z nich nie gra Kim Jae Wook (Tae Sung) ani Lee Jun Ki...

"bo ja to głównie la niego chciałam obejrszeć i nie wiem"
Tak to jest(będzie) aczkolwiek jeśli tylko dla niego ma się oglądać no to raczej się człowiek pewnie rozczaruje... coś jak Irisa oglądać dla TOPa

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

a kogo Gikwang, w ogóle w my princess gra? Bo na tym filmiku co mnie raz podałaś w tej pidżamie zabawnie wyglądał xD

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Ogólnie to na razie nie wiem kim on tam jest... w 4 odcinku nie było za wiele na jego temat aczkolwiek sądzę, że będzie kimś ze służby (kucharzem?), chyba dość zabawna postać, a w tej pidżamie to nie wiem przypadkiem czy nie "udawał" Kim Tae Hee("księżniczkę")

ocenił(a) serial na 10

a, mogłabyś jeszcze napisać o czym jest Kingdom of the winds z taesungiem bo też mam to zapisane że to z nim a w anasztch rozmwoch nie mogłam znaleźć o czym to:P

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Kim Jae Wook tam grał? O czym jest nie wiem... wiem jedynie, że to drama historyczna... aczkolwiek nie sądzę by miał tam jakąś dużą rolę...

ocenił(a) serial na 10

SpruteMajty, SpruteMjaty, zaobcz TO :
http://www.youtube.com/watch?v=WRSgYHKxwrk

!!!

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

hehe:D lubię jak ich tym czymś traktują:D:D
aczkolwiek to nie było trochę niebezpieczne?
Jakby nie miał zębów tylko otwarte gardło i by mu to tak poleciało.. i do tego jakby wciągał powietrze...
Życie idola nie jest łatwe:D Czasem ich maltretują, a oni jeszcze muszą się uśmiechać:D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

http://www.youtube.com/watch?v=I71UVledeJE - z jednej strony zabiłabym za prace coordi noony ale Taemina tutaj bym trzepnęła w łeb
http://www.youtube.com/watch?v=pcTmNeFSnCA :D pomyślałam identycznie jak w komentarzu "oczywiście, że upuścił":D

ocenił(a) serial na 10

"z jednej strony zabiłabym za prace coordi noony ale Taemina tutaj bym trzepnęła w łeb" co to jest praca corsi noony i za co byś trzepnęła? bo ja nie zrozumiałąm :/
i co to w ogóle za zawody są?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"coordination noona" taka ala stylistka, fryzjerka, wizażystka i ogólnie przynieś podaj pozamiataj... Zazwyczaj kilka chodzi za idolami...

" i za co byś trzepnęła? bo ja nie zrozumiałąm :/"
Ona biedna próbuje mu zawiązać tą plakietkę ( z którą na fancamach jak widziałam zmagały się jeszcze ze dwie noony), a ten zamiast stać spokojnie to najpierw wierci się i wybiera sobie butelkę, jakby to była jakaś wielka różnica (ten sam napój przecież), a potem rusza do przodu, a ta leci za nim nadal to wiążąc. Jakby było mu mało dał jej do trzymania napój gdy ta nadal wiązała... dwie pary rąk ma czy co? Ja bym cierpliwości nie miała i wydarła się, że ma stać spokojnie albo niech sam sobie wiąże.

"i co to w ogóle za zawody są?"
A w lato takie były... zawody lekkoatletyczne z idolami... teraz też niedługo jakoś będą tylko będą pływać?

ocenił(a) serial na 10

"" i za co byś trzepnęła? bo ja nie zrozumiałąm :/"
Ona biedna próbuje mu zawiązać tą plakietkę ( z którą na fancamach jak widziałam zmagały się jeszcze ze dwie noony), a ten zamiast stać spokojnie to najpierw wierci się i wybiera sobie butelkę, jakby to była jakaś wielka różnica (ten sam napój przecież), a potem rusza do przodu, a ta leci za nim nadal to wiążąc. Jakby było mu mało dał jej do trzymania napój gdy ta nadal wiązała... dwie pary rąk ma czy co? Ja bym cierpliwości nie miała i wydarła się, że ma stać spokojnie albo niech sam sobie wiąże." a no0, racja, aleja głupia jestem ;x

"A w lato takie były... zawody lekkoatletyczne z idolami... teraz też niedługo jakoś będą tylko będą pływać?';' plływać? fajnie ;D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Otóż... Dream High robi się nawet nawet...
I nadal mam ślinotok na widok Kim Soo Hyuna

ocenił(a) serial na 10

"I nadal mam ślinotok na widok Kim Soo Hyuna" ja właśnie od kogoś jeszzce słyszałam że on taki fajny ;D może warto będzi e Dream High sobie obejrzeć? hmmm

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Otóż warto nawet tylko dla niego... Ajj... nie dość, że uwielbiam go jako aktora to jego postać jest przeeeeurocza...

ocenił(a) serial na 10

Apropo piosenek z bad guya, dopiero dzisiaj ich wysłuchiwałam i chciałam powiedzieć że te co ich szukałam najbardziej to właśnie

Jung Yeob (정엽) -혼잣말 / Monologue (Jung Yeob w ogóle pięknie śpiewa bo ta pierwsza piosenka była dobra, to w ogóle główna piosenka w filmie)
I 4Men feat. Ben (Bebe Mignon) (taka podniosła że można przy niej przeżyć uniesienia:D)
A jednej tutaj nie ma mianowicie tej co była jak on w 1 odc skakał na spadochronie


A w ogóle jeszcze Mi (미 / 美 )- 어디에 /Where piękna piosenka

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

w ogóle to ja po Bad guy jeszcze nie wydobrzałam i nie mogę się zabrać za żaden inny film on jest taki dobry że wszystkie w porównaniu z nim nie są dobre :P Antique bakery rozpoczęłam...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Ja kocham Jung Yeoba <3333 jak i całe BES... ale jego Nothing Better jest nie do przebicia... nikt tego nie potrafi zaśpiewać tak jak on....

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

:D:D:D ale się uśmiałam na 6 odcinku Dream High:d naprawdę robi się coraz lepsze... tylko Suzy mnie trochę wkurza... jest za słaba na główną postać...

ocenił(a) serial na 10

co to jest Jung yeoba (nie znalazłam go w google grafika) i BES? I Nothing Better?

a co do dream high nie wiem o czym mówisz ale rozważam czy nie obejrzeć, słyszałam jeszcze że Tripple i Devil besides you jest dobre... oraj jakiś "Mars". Słyszałaś o tym? Bo ja naprawdę przeżywam jeszcze bad Guy i żaden film po nim mi się nie jest w stanie chyba spodobać xD Patrzyłam nawet na japońskie Buzzer beat pod tym względem. Słyszałam że jest dobre ale ty nie oglądasz japońskiego... szkoda :P Bo mnie tak ta drama mocno i to bardzo zastanawia. Ale z drugiej strony czuję się jakbyz arażona od ciebie i jakoś tak ostrożnie podchodze do japońskich. No ale chcę to obejrzęć... A ty ile dram oglądasz na raz aktualnie? Po za dream High też tą z Gikwangiem? :P

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

PS. czy dream high i my princess mają tylko po 6 espiodów? bo my princess patrzę na viki.com a dream high na dramacrazy.net i tak to wygląda... one są w toku robienia? jak często wydają nowe epizody?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Jung Yeob -piosenkarz... ten od Bad Guya... BES to Brown Eyed Soul- jego zespół, Nothing Better to ich piosenka http://www.youtube.com/watch?v=Ws7lu9H-7xY
Dość często robią jej covery więc może słyszałaś... Np. Nichkhun z 2PM http://www.youtube.com/watch?v=ZUIBouMRYcY
Jong z SHINee http://www.youtube.com/watch?v=9sdXL6fnC-8

"Słyszałaś o tym?"
Oglądałam ze 3 odcinki Marsa ale były w strasznej jakości także sobie darowałam... Może kiedyś wrócę szczególnie, że chodzi za mną ochota na tajwańską dramę...

"żaden film po nim mi się nie jest w stanie chyba spodobać xD "
Eeee... trudno znaleźć lepsza... ewentualnie Secret Garden bym spróbowała...

"Ale z drugiej strony czuję się jakbyz arażona od ciebie i jakoś tak ostrożnie podchodze do japońskich. No ale chcę to obejrzęć... "
Wybacz:D Ale nie naprawdę mnie osobiście japońskie dramy strasznie nudzą...

"A ty ile dram oglądasz na raz aktualnie?"
Teoretycznie to oglądam teraz łącznie 5 ale w praktyce to mam przy dwóch zastój i tak na bieżąco oglądam 3 (Athena, Dream High, My Princess) plus teraz mi dojdzie drama z Changminem z TVXQ. No i do tego jeszcze można doliczyć kilka dram których zostało mi po kilka odcinków ale nie oglądałam ich od miesięcy (ajjj muszę to skończyć kiedyś).

"czy dream high i my princess mają tylko po 6 espiodów?"
Tzn. do tej pory jest po 6 (za kilka godzin będzie 7 Dream High ale 8 chyba w tym tygodniu nie będzie) bo są w tym momencie emitowane w Korei. Dream High leci w poniedziałki i wtorki, a My Princess w środy i czwartki. Odcinków nie wiem ile będą miały... pewnie standardowo 16... może coś wydłużą bo oglądalność nie najgorsza jest.

ocenił(a) serial na 10

"Jung Yeob -piosenkarz... ten od Bad Guya... BES to Brown Eyed Soul- jego zespół, Nothing Better to ich piosenka " a, tak tak tak!

PS. Słyszałaś o tripple i Devil besides you?

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 10

acha :P a to jakbyś chciałą to ponoć Devil Besides you jest dobra, ale ja oczywiście chciałąm polec na twojej opinii bo ona się dla mnie zawsze bardzo liczy :D a ja włąśnie wczoraj 4 odcinek B2ST Almighty obejrzałam :P A ty pewnie skończyłaś? Teraz oglądam program Let's go dream team z Eunhyukiem, Hongkim, Minho i paroma innymi :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Chyba się skuszę na to Devil Beside You bo jak mówiłam chciało mi się od dłuższego czasu czegoś tajwańskiego (choć obejrzałabym coś z Prosiakiem) i jak widzę dodatkowo gra tam Rainie... Tylko pokończę/nadrobię to co zaczęłam.

Beast?*ściana* Zapomniałam o nich:D:D kucze zatrzymałam się chyba na 3 odcinku (na tym z radiem?) ajjj muszę to skończyć... Ja przecież jeszcze Hello Baby nie skończyłam... Ajjj... Nie mam czasu... powinnam się uczyć...

A ja ostatnio oglądałam na KBS World z Taeminem, Minho i Chansungiem... byli na jakiejś wyspie czy czymś... ale Taemin przy tych chłopach wygląda jak sierotka...

ocenił(a) serial na 10

ja hello baby mam w zakłądkach rozpoczete zawsze jak właczam episode 7 i też skończyłąm na episodzie z radiem :D wczoraj. a w 5 bawią się w farmeró w wieśniackich ciuchach ;D

"ale Taemin przy tych chłopach wygląda jak sierotka..." dlaczego?

a mam pytanie, tak z ciekawości, po ile odcinków dram dziennie tak średnio oglądasz? :P

PS. Ja się teraz uczyć nie muszę, amm wolne :D

użytkownik usunięty

"dlaczego?"
Bo wątłe to to takie i w ogóle nie zachowuje się "męsko" jak reszta tych mięśniaków

"PS. Ja się teraz uczyć nie muszę, amm wolne :D"
Zazdroszczę...

"a mam pytanie, tak z ciekawości, po ile odcinków dram dziennie tak średnio oglądasz? :P"
To zależy co aktualnie oglądam, co mam do roboty i na co mam ochotę... czasem mogę obejrzeć ze 4-5 odcinki w dzień, a czasem kilka dni pod rząd w ogóle nie oglądać... ostatnio to oglądam tak gdzieś jeden, dwa dziennie ale nie codziennie... czytaj z 5, 6 odcinków tygodniowo.

ocenił(a) serial na 10

a ja się chyba zakochuję w Junho z 2pm, oglądam z nim let's go dream team i on jest taki słodki i naprawdę wygląda jak młody rain...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Fajny nie?^.^ Mini Rain... Muszę sobie coś z nim pooglądać

użytkownik usunięty

Nie nie nie!!!*ściana* Znowu się niczego nie nauczę bo zachciało mi się oglądać durne fancamy z Idol Championships.... Ajjjj....

ocenił(a) serial na 10

co to championchips i te... fancamy (znam ze słyszenia ale nie ogarniam co to xD)

a idol championships to zawody... z kim w roli głównej?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

z idolami rzecz jasna :P
Nie wiem kiedy to będą puszczać... Onew podobno się wypierdzielił i uszkodził...
Przykład fancamu
http://www.youtube.com/watch?v=s_WnOHEm_d4
http://www.youtube.com/watch?v=PAmCyzYeLv8
http://www.youtube.com/watch?v=srPEZKvrQc0
Swoją drogą oni są straszni "dotykowi"... ciągle się macają, podnoszą itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones