PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35698
1,9 13 krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Mamy teraz sytuację, że pijaczka jest matką Bożenki. Kto jest jej ojcem? Wcześniej była informacja, że Bożenka to siostra
Maćka, czyli ta pijaczka to matka Maćka. Kiedyś była sytuacja, że matka Maćka i Bożenki na łożu śmierci prosiła Grażynkę, by
się zajęła dziećmi. We wcześniejszym wstępie do serialu przy prezentacji bohaterów Grażynka siedziała przy łóżku
umierającej matki Bożenki. A męża tej umierającej grał Cezary Żak. Kto to rodzice Bożenki i Macka?

malok1984

Trochę zagmatwałeś ;)
Bożenka NIE jest siostrą Maćka.
Ta umierająca kobieta to była mama Maćka, ale nie Bożenki.

Ta obecna pijaczka to mama Bożenki.

malok1984

Matkę Maćka (Ewę) grała Izabela Kuna. Była przyjaciółką Grażynki. O ile dobrze pamiętam Cezary Żak grał Józka - chyba kuzyna Grażynki. A Bożenka pochodziła z rodziny alkoholików. Grażynka adoptowała Bożenkę, a po śmierci Ewy zajęła się Maćkiem.

ocenił(a) serial na 10
pannamaryla

Ciekawe co się stało z Józkiem, że go już nie ma dobrych parę lat. Przecież chyba nie było nigdy nic powiedziane, że umarło albo wyjechał...

lach

Była o nim mowa ok roku temu, gdzie zaczęto wątek Hany siostry Jura ,ktora miała mieć z nim romans w Niemczech gdie czasowo pracował. Podejrzenia w tej kwestii miała jego żona Marysia i rozmawiała o tym z Cześką ,a Jurek z Oscarem.Ale tak jak wiele wątków zaczęto a nie zakończono więc nie wiadomo po co go rozpoczynano:-)

wiatriwoda

Józek, kiedyś tak mega uczciwy facet jak Mariusz, teraz zdradził żonę i jeszcze nie chciało mu się do rodziny w Polsce wracać.
Nie rozumiem po co tą postać tak zmienili na minus. Niepotrzebny wątek !!!

ocenił(a) serial na 5
pannamaryla

Warto pamiętać że po Ewie Maciek odziedziczył mieszkanie, które miało być docelowo dla niego (był wtedy dzieckiem). Nie wiem co się stało z tym mieszkaniem? To jest to samo które wynajmowała Olka?

ocenił(a) serial na 3
pafffcio86

Ale obecne mieszkanie Grażynki to nie jest to samo, w którym mieszkali na początku serialu. Oni się przecież przeprowadzili. Ich pierwsze mieszkanie było malutkie. Natomiast tym, które odziedziczył Maciek i tak rozporządzali Grażyna z Ryśkiem, bo chłopak nie jest zdolny zarządzać samodzielnie swoją własnością. Tak więc sprzedali dwa mieszkania i kupili jedno większe. To, w którym mieszka Bożenka też było kupione, chyba od Cześki i Darka.

ocenił(a) serial na 3
malok1984

Ojciec Bożenki? Jadwiga Rosiak powiedziała kiedyś Grażynie: "Zrobił mi brzuch i się zmył"
A biologiczny ojciec Maćka (były mąż Ewy) wyjechał za granicę.
Józek z rodziną pewnie dalej w tych Brzezinach mieszka...On był z Ewą ZARĘCZONY, ślubu nie zdążyli wziąć.