PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 473
oceny
2,8 10 1 35473
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Niekończący się tasiemiec

użytkownik usunięty

Jak dla mnie ten serial już dawno przestał być ciekawy. Ostatnio nawet obejrzałam jeden odcinek i oczy same mi się zamykały. Według mnie jego czas już się skończył. Czas na inne produkcje. "Klan" już trwa zdecydowanie za długo. Ile można? Bez przesady.

ocenił(a) serial na 1

Masz absolutną rację :)

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

Wiem i dlatego cieszę się,że ktoś podziela moje zdanie na ten temat :D. Nic się nie zmieniło przez 2 lata.

ocenił(a) serial na 1

Kiedyś to był hit, ludzie podobno nagrywali odcinki na video, a teraz cisną z niego bekę (M.in. na Facebooku):D
Serio, ze Zlotopolskimi dano sobie siana (tez zaczęli w 1997r.), z Plebanią dano sobie siana, to z Klanem też powinni przystopować.
Poziom absurdów rywalizuje chyba tylko z M jak Miłość

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

I z amerykańskimi tasiemcami,które nie mają końca. Owszem,czasem można obejrzeć sobie dla pośmania się i chwilowego oderwania się od problemów,ale nie za dużo. Czytałam kiedyś w necie,że telewizja chciała zdjąć Klan z anteny,ale ostatecznie nie zrobili tego,bo ludzie protestowali i pisali do nich w tej sprawie. Kojarzę od lat nieaktualną czołówkę. Przykładowo starsza pani podpisana imieniem Maria na samym początku od lat nie żyła,a nadal się tam znajdowała.

ocenił(a) serial na 1

No fakt :D W Klanie są straszne absurdy. W tym roku zmarł Andrzej Strzelecki i zamiast go uśmiercić w serialu, to będzie żył ️

Porównanie z amerykańskimi tasiemcami genialne i teraz Klan próbuje być na siłę polską Modą na Sukces :D
Różnica jest taka, że w Ameryce wciąż produkują świetne seriale na różnych znanych platformach (Hulu, Netflix),a u nas właściwie cisza.
Bo w telewizji właściwie jako odtrutkę można oglądać Ojca Mateusza czy Komisarza Aleksa, albo tureckie seriale

ocenił(a) serial na 1
Joker_Dzokej

Natomiast nowe polskie seriale można znaleźć po jakimś czasie dopiero na mniej znanych platformach

ocenił(a) serial na 1
Joker_Dzokej

A z tą petycją przeciw końcowi Klanu też słyszałam. Wiocha totalna :D

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

Jak to będzie żył? Chyba,że postać będzie grał inny aktor,ale po tylu latach taka zmiana to trochę dziwne. Kojarzę,że ileś tam temu zmienili odtwórcę jakiegoś Michała. Kiedyś czytałam,że w Złotopolskich też był taki przypadek,że starszy pan nie żył,a w serialu przez jakiś cały czas żywy. Z czasem został uśmiercony. Tureckie seriale według mnie są bardzo schematyczne,bo stale o tym samym. Dlatego ich nie oglądam.

Gdzieś rzuciło mi się w oczy,że miał Klan zejść z anteny,ale wierni widzowie nie pozwolili na to,więc pozostał. Ciekawe kiedy się skończy...

ocenił(a) serial na 1

No tak słyszałam. Może go zmienią, ale były 2-3 artykuły mówiące o tym, że nie. Z Michałem Chojnickim masz rację, bo Jan Wieczorkowski postanowił zerwać z serialem i mu się udało. Co do Złotopolskich to chyba też masz rację
Cóż, ja tureckie seriale lubię, bo są ciekawe wątki, intrygi, akcja, a aktorzy dobrze grają. Nie bez powodu robią furorę.
Z ostatnim zdaniem to fakt. Warto by pozdejmować je z anteny i wprowadzić coś nowego, bo raczej młodych pokoleń nie interesują telenowele. Choć znam użytkownika 20-kilkuletniego, który zaciekle broni M jak Miłość. Nazywa się Maikel_Filmaniak i gada, że Emka to fenomen na skalę światową :D :D

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

Wiesz,jak ktoś chce oglądać to niech ogląda. Nie bronię nikomu oczywiście,ale trudno mi osobiście znaleźć dla siebie interesujące wątki w tych wszystkich telenowelach. Najmłodszych raczej one nie interesują...
Ojjj,Emka to na pewno nie jest fenomen na skalę światową. Dobre czasy serialu już minęły.

ocenił(a) serial na 1

No nie możemy nikogo zmusić, ale dziwi mnie, że M jak Miłość ogląda łącznie 5 milionów widzów.
Albo ktoś kogoś zdradza, albo opłakuje, a absurd goni absurd. Same nudy.
Dla beki można obejrzeć, ale w dzisiejszych czasach ze stronami zalukaj czy też z platformami HBO GO itp. to trudno przy takim czymś wytrzymać.
A z tym ostatnim to zgadzam się, natomiast ten użytkownik opiera swoją wiedzę na tym, że Emka została sprzedana na licencji do Rosji. Oni swoją wersję nagrywali zaledwie 2 lata. No i dla tego gościa najważniejsze jest to co mówią reżyserzy , czy też producenci, a oni gadają, że Emka to fenomen na skalę światową :D

Joker_Dzokej

"Porównanie z amerykańskimi tasiemcami genialne i teraz Klan próbuje być na siłę polską Modą na Sukces :D"
Ale wiesz, żeę Moda na sukces jest jednąz najkrótszych amerykańskich oper mydlanych i nie było jej jeszcze na antenie kiedy najdłuższa opera mydlana w histroii obchodziła swoje 50lecie?;p

ocenił(a) serial na 1
Lukasz641

Hehe, nie wiedziałam :D. Ja myślałam, że Żar Młodości i Dni naszego życia są najdłuższe ;).
Wychodzi na to, że tym bardziej nie warto brać przykładu z takich wzorców zagranicznych. Nie wiem, ile userów mnie popiera, ale jestem za tym, by nasze tasiemce od Klanu do Barw szczęścia zeszły z anteny, bo ich czasy świetności już dawno minęły, a nowym pokoleniom przydałoby się coś nowego. Bo nie da się w nieskończoność kręcić i wymyślać wątki dla trupów (bo tak można nazwać te tasiemce)️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones