7,8 9 713
ocen
7,8 10 9713
4 897
chce zobaczyć
7,6 8
ocen krytyków
{"rate":7.625,"count":8}
{"type":"film","id":848204,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Klangor-2021-848204/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Klangor
  • PowLeeNah ocenił(a) ten serial na: 7

    Moim zdaniem najtragiczniejszą postacią był Krzysztof Ryszka. -Pomimo, że był oprawcą, a nie ofiarą, jego postać od początku była zdominowana przez innych - przez brata, kolegów, kobietę. Żaden jego ruch nie był motywowany przez jego własny "interes". Był zdominowany przez brata, ale także zależny od niego finansowo. Był przy tym bardzo słaby psychicznie, a prochy nie były po to żeby się "zabawić" ale po to, żeby dać radę to przetrwać. Brnięcie zarówno w sprzedawanie dopalaczy jak i w morderstwo było wynikiem jego bezradności, braku asertywności oraz osamotnienia(wszyscy ludzie w jego życiu, powodowali jego stopniową zgubę). Każdy bohater mógł podjąć jakąś decyzję, która nie doprowadziłaby do najgorszego. On w zasadzie był skazany na klęskę od początku do końca.

  • PowLeeNah Uwaga, spoilery! Mnie utkwiła scena w pamięci z pogrzebu. Gdzie chyba chciał uciec za granice ze swoją rodziną ale laska (ooohhh, skąd my to znamy?) "dogadała się jednak z byłym", który ją skrzywdził. I cyk, znowu to samo. Starał się naprawić więzy rodzinne i ten moment był przełomem, olał pogrzeb i poszedł zabić dziewczynę.

  • BUNCH Raczej poszedł popełnić samobójstwo. Ale nadal był wierny bratu, więc postanowił skutecznie przy okazji wyeliminować świadka. Nie był w stanie zabić Gabi młotkiem, udusić. Niesamowicie czule poił ją tym mlekiem, jak swoje dziecko. Dla mnie Krzysiek jest najtragiczniejszą i najciekawszą postacią w serialu.

  • aleksa_12 ocenił(a) ten serial na: 8

    PowLeeNah Zgadzam się, fantastycznie zbudowana postać pod względem psychologicznym, bardzo mi sie podobało jak poprowadzili jego historie, zaplusowal tym mocno u mnie ten serial

  • aleksa_12 Nawet kiedy ojciec Gabi przerwał mu próbę samobójczą Krzysiek postanowił brnąć w to dalej i specjalnie go prowokował co doprowadziło do śmiertelnego pobicia.Praktycznie to było samobójstwo tylko nie swoimi rękami