PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848204}

Klangor

7,7 22 841
ocen
7,7 10 1 22841
7,8 16
ocen krytyków
Klangor
powrót do forum serialu Klangor

Dzisiejszy odcinek bardzo dużo wyjaśnił i poukładał trochę tą historię...
Chyba najlepszy jak dotąd

pietrus_fw

Tak! Przyznaje, ze takiej historii sie nie spodziewalem. Jestem w szoku, biedne dzieci, biedna Gabi... Co za przerazajacy obrot spraw.

BUNCH

mozna powiedziec ze nieswiadomie Knapik wybawił braci od szantazystki. Jak myslisz Gabi żyje i jest gdzies przetrzymywana ?

ocenił(a) serial na 9
bruno_filmweb

Zostały 2 odcinki i na 99% Gabi żyje bo gdyby jaą Krzysiu zabił, to by nie miało to sensu. Obstawiałam jeszcze że ona mu ucieknie a potem w zazdrości zabije ją Hania będąca po dopalaczach, ale powoli się z tego wycofuję. Wiadomo dlaczego Knapik zabił tą laskę? Przypadkowo czy coś mu zrobiła w więzieniu?

ania_j2000

Z zazdrości, bo zobaczył ją z innym

briela

Tak, wszyscy wiemy jak to się skończy. To ta laska z dyskoteki (i z pracy w więzieniu) leżała w lesie koło kłody (znalazł ją ojciec Gabi). Nieświadomie Knapik rozwiązał problemy utraty kasy przez jednego z braci.

Swoją droga, mam dziwne przeczucie, że Knapik spota Gabi na swej drodze. Ale co z tego wyjdzie - nie mam pojęcia.

BUNCH

Knapik szybciej widział zabójstwo/porwanie blondyny niż ją zabił. Kulał, więc mógł spotkać Gabi podczas ucieczki dostać bęcki i coś jej zrobić przypadkiem,

ocenił(a) serial na 7
briela

A poza tym słyszał jak rozmawia z jakimś, że chce z nim uciec jak dostanie kasę od braci

ania_j2000

Ciekawe, kim był mężczyzna w jasnej bluzie z kapturem w domu tej blondi. Przyglądał się blondi i Mecwaldowskiemu, gdy siedzieli w samochodzie. Przypominał mi Knapika, był tylko za spokojny.

bruno_filmweb

a wg mnie to Mecwaldowski zabija tę blondi - scena w samochodzie jak ją odwozi do domu a ona żąda kasy pokazuje, że Mecek się zgadza a tak naprawdę właśnie podjął decyzję że i ona pójdzie do piachu. Za stary wyga jest żeby nie wiedzieć, że taki szantaż będzie trwał w nieskończoność, poza tym - musi się po prostu pozbyć świadka zbrodni, brata jakoś tam jest pewny, wiadomo - choć tu się właśnie przeliczy i to brat go wyda bo na pewno nie zabił Gabi.

ocenił(a) serial na 10
pietrus_fw

Knapik jest w to tylko wkrecony tak samo jak chcieli wkręcić Gabi w zabójstwo Ariela. Obstawiam że jeden z braci zabił tę blondie tylko tego jeszcze nie pokazano. Gabi oczywiście żyje - na końcu 4 odcinka Krzysiek wciąga koks i idzie gdzieś z latarką...

Krzysztof_Hojnor

Nie no Knapik przyznał się do zabójstwa tej blondyny, gdzie pozostawił jej ciało w lesie. Natomiast Gabi żyje i być może Hania o tym wie, widzimy pod koniec 1 albo 2 odcinka jak leży obok siostry w jakiejś piwnicy a naokoło krew. Być może są to późniejsze wydarzenia i ktoś jeszcze zginie, ale na 100% wydaje mi się że obie siostry tam będą, tak jak podejrzewałem że ten Tomek ma coś z tym wspólnego i ukrył gdzieś Gabi.

Taio

Chodziło mi o Krzyśka, czyli mamy 2 odcinki do końca, a prawie wszystko się już wyjaśniło. Teraz raczej serial będzie się skupiać się więcej na rodzinie Wejman i tej drugiej, w tym matce Ariela.

ocenił(a) serial na 10
Taio

Wydaje mi się że Knapik się nie przyznał do zabójstwa a mówił że ona już nie żyła. Zaniósł ciało do lasu ale nie zabił. Podkreślam "wydaje mi się". Co do reszty pełna zgoda.

Taio

tak to wygląda czyli niestety klasyka i banał, znajdą Gabi, pewnie pomoże Krzysiek bo ją gdzieś ukrył. Chyba, że jakaś niespodzianka się tu kryje - bo coś za oczywiste już w 6 odcinku świadomie dać kawę na ławę

Krzysztof_Hojnor

no pewnie, Mecek ją zabije - bo nie chce być ciągle pod groźbą szantażu a Knapik ją tylko znajdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones